Automobily
 
'Prerušte noc' pomocou skupiny produktov NIGHT BREAKER

'Prerušte noc' pomocou skupiny produktov NIGHT BREAKER

Výkon predstavuje kvalitu, intenzitu svetla a výstup, rovnako ako disciplínu, vášeň a úspech. Výkonné autožiarovky od spoločnosti OSRAM so silným svetlom nastavujú nové štandardy pre automobilové osvetlenie. 'Prerušte noc' pomocou skupiny produktov OSRAM NIGHT BREAKER a objavte výkonné produktové portfólio od spoločnosti OSRAM: vysokovýkonné automobilové žiarovky pre lepšiu viditeľnosť a plnú silu osvetlenia na cestu.

Môžete skúsiť najjasnejšie halogénové svetlomety od spoločnosti OSRAM, ktoré sa vyznačujú až o 130 % silnejším svetlom* alebo vyskúšajte našu novú položku: NIGHT BREAKER® s hlbokým čiernym krytom - dokonalá voľba pre vodičov, ktorí kladú veľký dôraz na výkon, účinnosť a dizajn. Vyberte si správne svetlo, aby vyhovovalo vašim osobným požiadavkám. Vždy môžete očakávať najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

Stiahnite si: Prehľad NIGHT BREAKER (PDF)

Skupina NIGHT BREAKER

Vyhľadávač žiaroviek pre vozidlo od spoločnosti OSRAM
Hľadáte správne svetlo pre váš automobil?

*V porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami

Prečo si vybrať výkonné žiarovky NIGHT BREAKER?

Objavte výkonnosť automobilových žiaroviek v troch rozmeroch.

  • Intenzita svetla: pre viac svetla na ceste
  • Svetelný kužeľ: pre viditeľne lepšie osvetlenie povrchu vozovky.
  • Farba svetla: pre pohodlnú jazdu bez únavy

Objavte viac

Vedeli ste, že ...?

Tieto fakty môžu byť pre vás nové, ale napriek tomu zmenia váš pohľad na veci. Nie je to bez dôvodu, že žiarovky skupiny NIGHT BREAKER sú najobľúbenejšie klasiky medzi vodičmi automobilov.

1Analýza rýchlostí vodiča v nočných jazdných podmienkach pomocou simulátora jazdy, Journal of Safety Research, ročník 49, jún 2014
2Rozhovor s Dr. Rolandom Fiederlingom, aplikačným inžinierom / Dr. Markusom Hesslerom, vývojovým inžinierom, OSRAM Automotive, marec 2014

Uvedenie skupiny NIGHT BREAKER

Zdokonalené osvetlenie s hlbokým čiernym krytom

Náš nový prírastok do skupiny NIGHT BREAKER. S NIGHT BREAKER ponúka spoločnosť OSRAM vysokovýkonnú halogénovú žiarovku so štýlom. Tá generuje mimoriadny jas pre lepšiu viditeľnosť a dlhší lúč v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami. To umožňuje vodičovi detegovať nebezpečenstvo skôr. Exkluzívny dizajn s hlbokým čiernym krytom. Dokonalá voľba pre vodičov, ktorí kladú veľké nároky na výkon, bezpečnosť, účinnosť a dizajn.

Exkluzívne k dispozícii online!

Môžete si jednoducho zakúpiť výrobky skupiny NIGHT BREAKER online:

Automobilový spravodajca spoločnosti OSRAM

Teraz sa zaregistrujte a získajte vzrušujúce informácie o automobilovom osvetlení!

Registrujte sa teraz