OSRAM in the social media

OSRAM Automotive na sociálnych sieťach

Novinky, trendy, inovácie

08.06.2020 | Events

OSRAM Automotive na sociálnych sieťach: Novinky, trendy, inovácie

Sledujte OSRAM Automotive na Facebooku alebo objavte nové témy týkajúce sa osvetlenia automobilov na Carlightblog. Naši experti na osvetlenie automobilov vás budú zoznamovať s aktuálnymi informáciami. Blog má teraz nový špičkový a vzrušujúci dizajn, navyše ho môžete tiež čítať na vašom smartphonu - nechajte sa prekvapiť!

OSRAM Carlightblog: Experti na osvetlenie automobilov

Nové trendy, inovácie, technické tipy a kampane – takmer všetko o osvetlení automobilu nájdete na našom blogu. Pre ľahšie nájdenie správnych informácií sme ho úplne prepracovali. Objavte nový responzívnz dizajn, ktorý vám umožní pohodlne čítať blog na ľubovoľnom zariadení, či už je to počítač, tablet, alebo smartphone. Veľmi atraktívny: Rozdelili sme všetky príspevky blogu do príslušných kategórií, takže môžete ľahko nájsť vaše obľúbené témy, napríklad "Inovácia", "Inžiniering", "Tuning" a mnoho ďalších. Automatické odbery vám tiež umožnia zobraziť najnovšie príspevky na našich kanáloch Facebook a YouTube.

Objavte viac na OSRAM Carlightblog

OSRAM Automotive na Facebooku: vždy buďte v strede diania

Náš Facebookový kanál vám umožní získavať horúce novinky priamo od OSRAM Automotive. Sledujte zaujímavé obrázky a videá z udalostí alebo o našich nových výrobkoch. Zúčastnite sa súťaží a vyhrajte fantastické ceny! Na vaše otázky o automobilových výrobkoch vám odpovie náš tím na sociálnych sieťach.

Objavte viac na našom Facebookovom kanáli