Štýlové automobilové osvetlenie pre vaše vozidlo

Štýlové automobilové osvetlenie pre vaše vozidlo

Žiarovky a príslušenstvo pre špeciálny vzhľad

Krásne, štýlovo navrhnuté automobilové žiarovky poskytnú vášmu vozidlu nezameniteľný moderný vzhľad. Nápadné svetlo premení vaše vozidlo na skutočný reklamný pútač, pritiahne pohľady celého okolia a zaručí, že vyjadríte svoj štýl bez toho, aby ste povedali čo len slovo.

Príťažlivá sila automobilu a kúzlo svetla navzájom ladia. Svetlo je dokonalé automobilové príslušenstvo, ktoré priťahuje pohľady.

Ale len správne svetlo dopĺňa dizajn automobilu na jeho maximálny potenciál. Zvýraznite krivky a uhly vášho vozidla štýlovým svetlom od spoločnosti OSRAM.

Stiahnite si: Sortiment svetiel pre vozidlá – Katalóg 2018/19 (PDF)

Poznámka: V průběhu životnosti halogenových žárovek postupně klesá jejich světelný tok. Autožárovky proto vyměňujte včas a vždy v páru, aby vám oba světlomety svítily stejně kvalitně.

Prezrite si: Dizajnové vonkajšie osvetlenie

Či majú schválenie ECE alebo len na použitie v teréne: LED vonkajšie osvetlenie umožní vášmu vozidlu žiariť

Dizajnové vonkajšie osvetlenie

Štýlové svetlomety, hmlové svetlá a svetlá pre denné svietenie

Chcete, aby vaše automobilové svietidlo nielen plnilo úlohu, na ktorú je určené, ale tiež aby dobre vyzeralo? S našimi svetlometmi COOL BLUE INTENSE s vysokovýkonnou technológiou alebo s modrastým xenónovým svetlom nášho XENARC COOL BLUE INTENSE sa za vami otočí celá ulica.

Dizajnové vonkajšie osvetlenie
LED vonkajšie osvetlenie ovládané pomocou aplikácií

Skupina LEDambient CONNECT

Štýlové svetlá ovládané pomocou aplikácií

Upravte si vzhľad vášho vozidla pomocou produktov LEDambient CONNECT. Pomocou technológie Bluetooth sa tieto inovatívne LED produkty dajú jednoducho nainštalovať a spustiť. Po spárovaní s bezplatnou aplikáciou LEDambient CONNECT môžete synchronizovať vašu hudbu až do 10 systémov LED CONNECT a budete pulzovať v rovnakom rytme. Alebo si nastavte vlastné predvoľby farieb s mnohými farbami, z ktorých si môžete vybrať a všetky ich ovládať pomocou jedného zariadenia.

Vonkajšie osvetlenie ovládané pomocou aplikácie

Individuálny styling interiéru vozidla pomocou svetla

Moderné svetelné akcenty podľa vašich potrieb

LED dizajnové interiérové osvetlenie

LED osvetlenie interiéru

Náhradné LED žiarovky

S LED retrofitmi dosiahnete úplne nový svetelný efekt pre interiér vášho vozidla. Máte na výber medzi svetelnými zdrojmi s teplotou chromatičnosti od 4 000 do 6 800 Kelvinov - od intenzívnej teplej bielej až po modrastú xenónovú bielu pre moderný dizajn.

Prvá voľba pre všetkých vodičov automobilov, ktorí majú záujem o dizajn a tuning!

LED retrofity
LED dizajnové interiérové osvetlenie

LED osvetlenie interiéru

LED štýlové svetlá

LED osvetlenie v automobiloch je osviežujúce, atraktívne a príjemné, a navyše má pôsobivý moderný nádych.

Svetlo individuálne prispôsobené vám ako vodičovi vozidla. Pridajte špeciálny dotyk svetelnými prúžkami ovládanými aplikáciou zo skupiny LEDambient CONNECT: vďaka LED si môže každý vytvoriť osobnú atmosféru osvetlenia vo svojom vlastnom aute.

LED štýlové svetlá
Rôzne automobily s rôznymi svetlometmi

Čo vám najviac vyhovuje?

Ešte viac svetla na ulici, štýlový vzhľad alebo menej častá výmena žiaroviek

Automobilové osvetlenia od spoločnosti OSRAM spĺňajú mnohé požiadavky. Čo potrebujete mať v automobilovom svetle? Zistite, čo je správne pre vás a pre vaše vozidlo.

Zistite

Servis

(EN/DE)
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00
(CET)