Automobily
 
Dlhšia životnosť s ULTRA LIFE a XENARC ULTRA LIFE

Dlhšia životnosť s ULTRA LIFE a XENARC ULTRA LIFE

Jazdite viac, znepokojujte sa menej.

Komfortné automobilové žiarovky od spoločnosti OSRAM sú ideálne pre vodičov, ktorí majú radi jazdu s rozsvietenými svetlami počas dňa, alebo ktorí veľa cestujú v noci.

Žiarovky do svetlometov skupiny ULTRA LIFE robia to, čo hlása ich názov: sú to najdlhšie trvajúce automobilové žiarovky od spoločnosti OSRAM s až trikrát dlhšou životnosťou ako štandardné halogénové žiarovky alebo až štyrikrát dlhšou životnosťou ako štandardné xenónové výbojky.

Vodiči, ktorí jazdia často, vedia, že žiarovky sa rýchlejšie opotrebúvajú najmä vtedy, keď sa často používajú. A nie všetky svetlomety sú ľahko prístupné, keď je potrebná výmena.

Vyberte si trvanlivé automobilové žiarovky ULTRA LIFE a XENARC ULTRA LIFE a ušetrite si úsilie a náklady na častejšiu výmenu žiarovky. Životné prostredie bude tiež profitovať z menšieho množstva odpadu.

Stiahnite si: Brožúra produktov ULTRA LIFE a XENARC ULTRA LIFE Stiahnite si: Sortiment svetiel pre vozidlá – Katalóg 2019 (PDF)
Automobil so žiarovkami ULTRA LIFE

ULTRA LIFE

Dlhotrvajúce halogénové žiarovky do svetlometov

Pokiaľ ide o trvanlivosť, automobilové žiarovky OSRAM ULTRA LIFE sú obľúbené. V porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami dosahujú impozantnú životnosť až trikrát dlhšiu ako bežné žiarovky. Okrem toho, žiarovky ULTRA LIFE majú moderný dizajn so strieborným krytom. Sú ideálne pre vodičov, ktorí jazdia často, a sú kompatibilné so svetlometmi s čírym sklom.

Katalóg produktov: ULTRA LIFE
Automobil so žiarovkami XENARC ULTRA LIFE

XENARC ULTRA LIFE

Xenónové výbojky s mimoriadnou životnosťou

Pokiaľ ide o trvanlivosť, xenónové výbojky XENARC ULTRA LIFE sú ideálne. Majú až štyrikrát dlhšiu životnosť v porovnaní so štandardnými HID výbojkami a poskytuje sa na ne 10-ročná záruka spoločnosti OSRAM pri online registrácii. To znamená dlhšie cykly výmeny pre vaše dodatočné pohodlie!

Katalóg produktov: XENARC ULTRA LIFE

Dlhšia životnosť pre veľké množstvo aplikácií

Signálne žiarovky ULTRA LIFE

Signálne žiarovky ULTRA LIFE sú vhodné pre množstvo aplikácií - bočné svetlá, polohové svetlá, brzdové svetlá a ďalšie. Výzva týchto signálnych žiaroviek spočíva v ich dlhej životnosti, a ponúka tak optimálnu spoľahlivosť pri jazde počas dňa alebo noci. To znamená menej časté výmeny žiaroviek, úsporu vynaloženého času a nákladov - správna voľba, najmä pre vodičov, ktorí jazdia často.

Katalóg produktov: Signálne žiarovky ULTRA LIFE
Rôzne automobily s rôznymi svetlometmi

Čo vám najviac vyhovuje?

Ešte viac svetla na ulici, štýlový vzhľad alebo menej častá výmena žiaroviek

Automobilové žiarovky od spoločnosti OSRAM spĺňajú mnohé požiadavky. Čo potrebujete mať v automobilovom svetle? Zistite, čo je správne pre vás a pre vaše vozidlo.

Zistite

Emailová služba pre zákazníkov

V prípade záručných reklamácií alebo otázok týkajúcich sa našich výrobkov nás neváhajte kontaktovať!