Jasnejšie svetlo

Jasnejšie svetlo

Výkonné autožiarovky: plná sila svetla pre vaše vozidlo

Výkon predstavuje kvalitu, intenzitu svetla a výstup, rovnako ako disciplínu, vášeň a úspech. Výkonné autožiarovky od spoločnosti OSRAM so silným svetlom nastavujú nové štandardy pre automobilové osvetlenie. Rôzne technológie žiaroviek a produktové rady znamenajú, že si môžete vybrať to pravé svetlo, ktoré vyhovuje vašim osobným požiadavkám. Bez ohľadu na to, ktorú žiarovku OSRAM si vyberiete, môžete očakávať najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

Objavte výkonné portfólio produktov spoločnosti OSRAM: vysokovýkonné automobilové žiarovky s halogénovou a xenónovou technológiou pre lepšiu viditeľnosť a plnú silu osvetlenia na ceste.

Stiahnite si: Sortiment svetiel pre vozidlá – Katalóg 2018/19 (PDF)

Výkonné halogénové žiarovky do svetlometov

Jasnejšie, belšie a výkonnejšie

Automobil so žiarovkami NIGHT BREAKER LASER

Až o 150 % viac svetla

NIGHT BREAKER LASER

Vyskúšajte najjasnejšie halogénové žiarovky od spoločnosti OSRAM, ktoré poskytujú až o 150 % viac svetla, belšie svetlo a dlhší svetelný lúč1 v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami. Svojou inovatívnou technológiou laserovej ablácie, vylepšeným vláknom a náplňou čistým xenónovým plynom vyžarujú svetelné zdroje NIGHT BREAKER LASER na ulici viac svetla. Zlepšená viditeľnosť môže vodičom pomôcť rýchlejšie identifikovať dopravné nebezpečenstvá a reagovať na ne.

1 V porovnaní s minimálnymi požiadavkami ECE R112

Katalóg produktov: NIGHT BREAKER LASER
Automobil so žiarovkami SILVESTAR 2.0

Až o 100 % viac svetla

NIGHT BREAKER SILVER

S NIGHT BREAKER SILVER ponúka spoločnosť OSRAM výkonnú halogénovú autožiarovku s optimalizovanou životnosťou. OSRAM NIGHT BREAKER SILVER vytvára až o 100 % viac jasu1 v porovnaní s minimálnymi požiadavkami normy, svetelný kužeľ dosahuje dĺžku až 130 metrov. To vám umožní vidieť dopravné značky, prekážky a nebezpečenstvo skôr a rýchlejšie reagovať.

1 V porovnaní s minimálnymi požiadavkami ECE R112

Katalóg produktov: NIGHT BREAKER SILVER

Jasné xenónové výbojky do svetlometov

Čistý výkon so xenónovou technológiou

Automobil so žiarovkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Až o 200 % viac svetla

XENARC NIGHT BREAKER LASER

Objavte výkon XENARC NIGHT BREAKER LASER - najsilnejšej xenónovej výbojky od spoločnosti OSRAM. Táto výkonná výbojka s účinnou xenónovou technológiou zaisťuje lepšiu viditeľnosť na ceste: až o 200 % viac jasu2 v porovnaní s legislatívou požadovaným minimálnym štandardom. Viac svetla umožňuje vidieť ďalej a preto aj reagovať skôr. Svetelný kužeľ je dlhý až 250 metrov, svetlo je až o 20 % belšie, blízke laserovému vzhľadu.

2 V porovnání s minimálnzmi požiadavkami ECE R98

Katalóg produktov: XENARC NIGHT BREAKER LASER
Skupina zastúpená žiarovkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Jasno ako cez deň

Video: XENARC NIGHT BREAKER LASER

Ďalšia LED osvetľovacia sila pre váš automobil

Získajte ešte viac svetla na ulici s hmlovými LED svetlami alebo dennými LED svetlami

Automobil s dlhými, jasnými lúčmi svetlometov

Tri rozmery výkonnosti

Objavte výkonnosť automobilových žiaroviek v troch rozmeroch. Či už je to intenzita svetla, svetelný kužeľ alebo farba svetla, nové automobilové žiarovky do svetlometov NIGHT BREAKER LASER od spoločnosti OSRAM stanovujú nové štandardy.

Odborné znalosti o osvetlení od spoločnosti OSRAM
Rôzne automobily s rôznymi svetlometmi

Čo vám najviac vyhovuje?

Ešte viac svetla na ulici, štýlový vzhľad alebo menej častá výmena žiaroviek

Automobilové osvetlenia od spoločnosti OSRAM spĺňajú mnohé požiadavky. Čo potrebujete mať v automobilovom svetle? Zistite, čo je správne pre vás a pre vaše vozidlo.

Zistite

Servis

Horúca linka pre automobilové LED svetlá (EN/DE)
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00
(CET)