Automobily
 

LEDriving XENARC: Golf VI Editions

Tri štýly na rozžiarenie vášho životného štýlu

LEDriving XENARC

GTi Edition

LEDriving XENARC

Black Edition

LEDriving XENARC

Chrome Edition

Svetlomety LEDriving XENARC dodávajú vozidlám Golf VI výrazný vzhľad a umožňujú prechod z halogénových svetlometov na xenónové svetlomety s LED dennými svetlami a LED kontrolkami. Kombinácia týchto dvoch špičkových svetelných technológií vedie k inovatívnym výrobkom s výnimočným dizajnom, ktorý sa dodáva v troch variantoch.

Pre Black Edition, Chrome Editon aj GTi Edition platí: Svetlomety LEDriving XENARC poskytujú výrazne vyššiu úroveň osvetlenia, väčší svetelný rozsah a belšie svetlo v porovnaní so štandardnými halogénovými svetlometmi.

Pomocou týchto výkonných xenónových svetlometov môžu vodiči identifikovať dopravné značky alebo zaznamenať potenciálne nebezpečenstvo na ceste skôr než kedykoľvek predtým. OSRAM je jedným z prvých výrobcov, ktorí ponúkajú možnosť úplne legálneho prechodu od halogénových ku xenónovým svetlometom, LED polohovým svetlám a LED blikajúcim svetlám. Napríklad, LED blikajúce svetlo sa môže vybrať ako statické alebo dynamické blikajúce svetlo. Ako jeden z prvých výrobcov ponúka spoločnosť OSRAM aj možnosť legálnych retrofitov - bez nákladných úprav, ako sú systémy na reguláciu osvetlenia a čistiace systémy svetlometov na prednej časti vozidla.

A je tu ešte jedna rozhodujúca výhoda: Na inštaláciu svetlometov LEDriving XENARC nie je potrebné mať žiadne špeciálne odborné znalosti.

Svetlomety LEDriving

Jasnejšie, ďalej, belšie

Zákonný upgrade z halogénových na xenónové svetlomety s LED DRL

Archívna optika bez pixelov vďaka najmodernejšej technológii vedenia svetla s jednoduchou inštaláciou typu plug and play.

Táto špičková svetelná technológia poskytuje podstatne vyššiu úroveň osvetlenia, väčší svetelný rozsah a belšie svetlo v porovnaní so štandardnými halogénovými svetlometmi. Nie je potrebná žiadna ďalšia registrácia (certifikované ECE).

Kontaktujte nás kvôli stavu doručenia

Servis

Horúca linka pre automobilové LED svetlá (EN/DE)
Pondelok - piatok od 9:00 do 16:00
(CET)