Digital Systems
 

Nové skúsenosti s bezdrôtovým ovládaním osvetlenia:

HubSense

Škálovateľné, intuitívne a flexibilné

Jednoduchý spôsob, ako urobiť osvetlenie kancelárií inteligentným

Digitálne osvetlenie mení spôsob, akým osvetľujeme miestnosti.

Digitálne osvetlenie umožňuje efektívnejšie využitie priestoru. Ide o oveľa viac než len o udržateľnosť, energetickú účinnosť a komfort osvetlenia. Dnes by osvetlenie malo byť flexibilné, aby rýchlo reagovalo na zmeny, inteligentné ovládanie osvetlenia by malo maximalizovať úspory a samozrejme by mal byť systém osvetlenia ľahko rozšíriteľný. To všetko bez ďalšieho zásahu do zapojenia alebo štrukturálnych zmien. V kanceláriách, najmä v jestvujúcich budovách, stále existuje veľa nevyužitých možností.

Stiahnite si brožúru "Light is networked"

Od konvenčných po inteligentné riešenia: HubSense

Vďaka HubSense teraz OSRAM ponúka možnosť transformácie existujúcich svetelných systémov na flexibilnú, bezdrôtovo komunikujúcu svetelnú infraštruktúru. Ako to funguje? Bez veľkého úsilia! Pretože HubSense je jednoduchý a intuitívny. Toto ľahko prispôsobiteľné riešenie pre náhradu existujúcej sústavy osvetlenia uľahčuje plánovanie, konfiguráciu a uvedenie bezdrôtového riadenia osvetlenia do prevádzky jednoduchšie ako kedykoľvek predtým - od pohodlného plánovania s webovou aplikáciou, cez uvedenie do prevádzky pomocou smartfónu a mobilnej aplikácie až po jednoduché ovládanie systému - pre jednotlivé kancelárie, chodby , konferenčné miestnosti alebo open-space.

So systémom HubSense pracujete lacnejšie v každej fáze projektu - od plánovania a inštalácie po odovzdaie a používanie.

Kontakt

Ing. Michal Fišera, Regional Sales Technical Manager CZ & SK
U Slavie 1540/2a, 100 00 Praha 10, Česká republika
„HubSense vo svietidlách tradičných slovenských výrobcov. Svetelné projekty aj servis iba od slovenských spoločností. Radi Vám ochotne poskytneme viac informácií, ako jednoducho a rýchlo začať využívať výhody HubSense vo Vašej firme, škole, budove, skrátka kdekoľvek a s lokálnym servisom. Stačí napísať email alebo zavolať.“