OSRAM – svetová jednotka

Presnosť, kvalita a inovácia vo všetkých oblastiach automobilového osvetlenia, starostlivosti a vybavenia.

Streetlighting

Za viac ako 110 rokov sa spoločnosť OSRAM stala svetovým lídrom na trhu s automobilovým osvetlením. Sme dôveryhodným partnerom popredných výrobcov automobilov z celého sveta. Polovica osobných automobilov vyrobených každý rok je vybavená svetelnými zdrojmi OSRAM.

Naše produkty neustále zdokonaľujeme. Ako priamy dodávateľ výrobcov automobilov neustále testujeme ich kvalitu, aby sa ku koncovým zákazníkom rok čo rok dostávali vždy vynikajúce výrobky. Spoločnosť OSRAM je globálny hráč s pobočkami v mnohých krajinách sveta, takže výrobky sa dostanú ku každému zákazníkovi. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Mníchove.

V roku 1925 spoločnosť Osram predstavila svetu jednoduché, ale geniálne riešenie - automobilovú žiarovku s dvoma vláknami, jedným pre stretávacie a druhým pre diaľkové svetlá. To umožnilo spojiť všetky funkcie, ktoré predtým zaberali veľa miesta a vyžadovali si zložité mechanické konštrukcie, do jedného zdroja svetla. Autožiarovka vytvárala dva lúče rôznej sily a uhla v jednom reflektore. Autožiarovka BILUX® bola vyvinutá a špeciálne registrovaná spoločnosťou OSRAM.

Výrobcovia svetlometov zareagovali rýchlo a táto technológia sa stala typickou pre všetky bežné vozidlá v 60. a dokonca aj v 70. rokoch. V pôvodnej podobe je k dispozícii aj dnes. Prvá generácia žiaroviek OSRAM Bilux® mala päticu P45t a výkon 40/45 W.

Naše hlavné zásady

Výkonné osvětlení

Dodávateľ originálnych dielov s úplnou kontrolou kvality

"Vyrobené v Nemecku"

V súčasnosti má spoločnosť OSRAM najlepších technikov a inžinierov, ktorí vyvíjajú nové technológie osvetlenia na viacerých miestach v Nemecku. Naše certifikované riadenie kvality vytvára inteligentné riešenia osvetlenia a udržiava najlepšiu kvalitu výrobkov bez kompromisov. Preto je spoločnosť OSRAM partnerom popredných výrobcov svetlometov v oblasti vývoja.

Kvalita prvovýroby a náhradných dielov

Náhradné diely OSRAM pre automobilový priemysel podliehajú rovnakej kontrole kvality a precíznej výrobe ako originálne diely.

Blízko k zákazníkovi

Výrobky OSRAM presahujú všetky minimálne požiadavky ECE na kvalitu. Prísne požiadavky výrobcov automobilov sú naším štandardom. Snažíme sa vyhovieť potrebám našich zákazníkov a zabezpečiť ich bezpečnosť na cestách. Neustály vývoj svetelných zdrojov pre vozidlá na ešte lepšie osvetlenie ciest a ešte ostrejšie vnímanie ostatných účastníkov cestnej premávky je v spoločnosti OSRAM stále v centre pozornosti.

Na veľtrhoch a podujatiach pre automobilových nadšencov môžu ľudia z odvetvia a koncoví používatelia vidieť výrobky OSRAM na vlastné oči. Naše inovatívne produkty si môžete vyskúšať v našich stánkoch priamo na vzorkách automobilov alebo motocyklov. Objavte aj náš nový sortiment produktov a zariadení na starostlivosť o vozidlo, ktoré vás pripravia na cestu.


OSRAM Automotive na veľtrhoch

Dôvera v značku OSRAM - overte si pravosť výrobkov

Spoločnosť OSRAM je dobre známa ako dôveryhodná značka s radom výrobkov prvotriednej kvality. To, žiaľ, upútalo pozornosť iných výrobcov, ktorí zaplavujú trh falzifikátmi. Napodobeniny výrobkov a obalov OSRAM predstavujú nielen obchodný problém, ale aj bezpečnostné riziko pre našich zákazníkov.

Aby sme podstatne znížili počet falšovaných výrobkov, pripravili sme Program dôvery spoločnosti OSRAM. Odteraz si naši zákazníci môžu sami rýchlo online overiť, či zakúpili originálne žiarovky OSRAM.

Program spoločnosti OSRAM "Svetlo je dôvera"

V zásade udržateľné

Ochrana životného prostredia v spoločnosti OSRAM presahuje rámec jednoduchého dodržiavania právnych predpisov: naše výrobky sú navrhnuté tak, aby šetrili prírodné zdroje, zameriavajú sa na úsporu energie a znižujú množstvo obalového materiálu.

Náš systém environmentálneho manažérstva certifikovaný podľa normy ISO 14001 zabezpečuje konzistentnosť a udržateľnosť.

V zásade udržateľné