Záručný proces pre svetelné zdroje, svetlomety, zostavy a príslušenstvo do automobilov

Výrobky firmy OSRAM sú inovatívne a technologicky vysokokvalitné výrobky, ktoré sú starostlivo testované a podliehajú prísnemu monitorovaniu systémom zabezpečenia kvality spoločnosti OSRAM.

Ak budete predsa len nespokojný, môžete si zistiť informácie o zárukách spoločnosti OSRAM.

Záručný proces pre svetlomety

Vďaka technológii OSRAM LEDriver XENARC sa dajú halogénové svetlomety ľahko nahradiť svetlometmi vybavenými zdrojmi LED s denným svetlom a xenónovými a signálnymi svetelnými zdrojmi od spoločnosti OSRAM. Vybavte svoj Golf VI novým, štýlovým a belším svetlom v porovnaní s halogénovými svetelnými zdrojmi - kompletne schválené ECE. Tu získate viac informácií o záruke.

Záručný proces pre svetlomety

Záručný proces pre LED svetla

Či už hmlové svetlá alebo denné svetlá - OSRAM ponúka veľa LED svetel podľa vášho vkusu a cenového rozpätia. LED zdroje sú vhodné pre vonkajšie svetlo, pretože sú trvanlivé a odolné voči vibráciám. Okrem toho sú veľmi efektívne a dosahujú vysoký jas pri nízkej spotrebe energie. Nižšie je popísané, ako funguje záruka na LED svetlá.

Záručný proces pre LED svetla

Záručný proces pre LED inspekčné lampy

Počas jazdy v aute alebo nákladnom automobile vám LED baterky ponúkajú mobilné, energeticky efektívne a štýlové osvetlenie pre vašu jazdu od spoločnosti OSRAM.

Záručný proces pre LED inspekčné lampy

Záručný proces pre LED retrofitné svetelné zdroje

Spoločnosť OSRAM ponúka moderné LED retrofitné produkty na osvetlenie interiéru vozidiel. S úplne novým svetelným efektom, až o 80 % nižšou spotrebou energie a až päťročnou zárukou.

Záručný proces pre LED retrofitné svetelné zdroje

Jedinečná záruka na žiarovky ULTRA LIFE

Halogénové žiarovky ULTRA LIFE vás presvedčia trojročnou zárukou, plus štvrtým rokom pri online registrácii. Na výbojky XENARC ULTRA LIFE sa poskytuje jedinečná 10-ročná záruka pre koncových zákazníkov pri online registrácii.

Jedinečná záruka na žiarovky ULTRA LIFE

Záručný proces pre výbojky XENARC ORIGINAL

Xenónové výbojky poskytujú jasnejšie svetlo, lepšiu viditeľnosť a šetria čas a peniaze vodiča pri výmene a údržbe. Pre koncových spotrebiteľov ponúka spoločnosť OSRAM štvorročnú záruku na XENARC ORIGINAL. Produkty OEM sú zo systému záruk vylúčené.

Záručný proces pre výbojky XENARC ORIGINAL

Proces záruky pre výrobky Automotive Care a Equipment

Či už ste doma alebo na cestách: OSRAM ponúka univerzálne produkty, ktoré vám uľahčia starostlivosť, údržbu a vybavenie vášho vozidla. Tieto výrobky sú ľahko ovládateľné a ľahko použiteľné a sú ideálnym spoločníkom na cestách aj v dielňach a garážach. Zistite, ako funguje záručný proces.

Záruka pre výrobky Automotive Care a Equipment produkty