Svetelné zdroje pre kiná OSRAM XBO „Vyrobené v Nemecku“.

Svetelné zdroje pre kiná OSRAM XBO „Vyrobené v Nemecku“.

Automatické spracovanie vysokokvalitných materiálov v spojení s prísnou kontrolou kvality OSRAM zaisťuje konštantne vysoký štandard svietidiel.

Svetlo pre premietanie digitálneho kinofilmu

Výkonnosť v triede jemu vlastnej

Za posledných 60 rokov potešili výbojky OSRAM XBO divákov na celom svete a premenili návštevu kina na zážitok, ktorý si budú pamätať. Vek digitálnej kinematografie kladie obrovské nároky na projekčnú techniku, ale výbojka XBO pre kiná je o krok vpred pred požiadavkami so svojimi neustálymi vylepšeniami a modernizáciami.

Nové projektory digitálneho kina a veľkoplošných obrazoviek vyžadujú vysoký svetelný výkon. Výbojky XBO pre kiná od spoločnosti OSRAM reagujú na výzvu úrovňou svietivosti, ktorá zaručuje brilantný obraz s vysokým rozlíšením. Výbojky XBO sú z originálnej produkcie spoločnosti OSRAM „Vyrobené v Nemecku“. Automatické spracovanie vysokokvalitných materiálov v spojení s prísnou kontrolou kvality OSRAM zaisťuje konštantne vysoký štandard svetelného zdroja.

Spoločnosť OSRAM ponúka celý rad technicky vyspelých výbojky XBO pre kiná, prispôsobené pre projektory značiek BARCO, Christie, NEC a Sony.

Objavte naše kľúčové výhody:

  • Jednoduchá údržba
  • Stmievateľné v širokom rozsahu
  • Krátky oblúk s najvyššou svietivosťou pre jasnejšie osvetlenie premietacieho plátna

Výbojky vhodné pre:

Ako vymeniť výbojku OSRAM XBO

Znalosti o svetlách

XBO vytvára hviezdy.
Viac ako 60 rokov.

Návšteva kina nie je len o sledovaní úžasných filmov pri jedení popcornu, ale je to tiež o úniku z každodenného života a ponáraní sa do iného sveta.

Získajte viac informácií o XBO

XBO vytvára hviezdy

V správnom svetle sa každý stáva nadčasovou filmovou hviezdou

Výroba XBO

60 rokov skúseností, služieb zákazníkom a zábavy

Kontakt

Profesionálne priemyselné aplikácie (EN/DE)
Pondelok - piatok od 9:00 do 18:00
(CET)