NIGHT BREAKER: Svetlo, ktoré prekoná Vaše očakávania

Skvelý zážitok z každodennej jazdy

Jedna vec je nevyhnutná pre to, aby sa Vám aj potme jazdilo dobre - vynikajúce jasné svetlo. Z tohto dôvodu spoločnosť OSRAM systematicky vyvíja a zlepšuje svoje najvýkonnejšie autožiarovky NIGHT BREAKER.

Viac svetla umožňuje vidieť ďalej a reagovať oveľa skôr. To je dôležité pre vodičov, ktorí večer alebo v noci vidia zle - najmä v situáciách, keď sa každá sekunda počíta.

Auto - dopravný prostriedok číslo 1 pre rodiny

Najčastejšie používané dopravné prostriedky v Nemecku sú auto, nasledované lietadlom a vlakom. Stále silnejšia prevádzka v neskorých a skorých hodinách, neočakávané objekty na ceste a zhoršená viditeľnosť sú pre vodičov nepríjemné.

Ďalším bežným problémom je únava. Keď sú vodiči unavení, ich reakcie sú pomalšie; takže nie je prekvapením, že sa v noci stane veľa nehôd, a to aj napriek tomu, že hustota dopravy je nižšia ako počas dňa.

1Domácnosti s deťmi do 14 rokov, Zdroj: Statista

Dopravný prostriedok číslo 1 pre rodiny
porr lighting

Takmer každý 13. automobil má nevyhovujúce osvetlenie

Jazda v noci je vždy náročná: oslnenie, zle osvetlené ulice a prekážky, ktoré sú ťažko vidieť. Nie je teda prekvapením, že sa okolo 70 % všetkých nehôd stane v noci. Preto je jedným z najdôležitejších predpokladov bezpečnej nočnej jazdy vynikajúce jasné svetlo.

Zadné svetlá a predné svetlá; Zdroj: TÜV Süd

Svetlo, ktoré predčie Vaše očakávania

Prepnúť na NIGHT BREAKER

Bez ohľadu na to, či zvolíte halogénové alebo xenónové svetlo, môžete vždy spoliehať na obrovské výhody autožiaroviek či výbojok NIGHT BREAKER. Spýtajte sa vo vašom servise na vhodné autožiarovky pre vaše vozidlo. Radi Vám pomôžu. Autožiarovky aj výbojky NIGHT BREAKER sú tiež k dispozícii v praktických škatuľkách Duobox, ktoré obsahujú dva kusy.

Najnovšie produktové portfólio spoločnosti OSRAM ponúka autožiarovky NIGHT BREAKER pre skoro ľubovoľné vozidlo, takže OSRAM je takmer vždy prvou voľbou - bez ohľadu na to, či potrebujete výmenu halogénovej autožiarovky alebo xenónovej výbojky.

Generácia NIGHT BREAKER

Generácia NIGHT BREAKER

Až o 200% viac jasu * na vozovku

NOVÁ GENERÁCIA JE TU!

* V porovnaní s požiadavkami normy EHK R98

Zistiť viac