Jasný, jasnejší, NIGHT BREAKER.

Nová generácia NIGHT BREAKER
Až o 230 % viac jasu* na vozovku1

Nakupujte na BBN.sk Nakupujte na AUTOKELLY.sk Nakupujte na LUXLINE.sk

Výkonné autožiarovky majú silné svetlo, vysokú intenzitu osvetlenia, maximálny svetelný výkon a v neposlednom rade využívajú najnovšie technológie. Autožiarovky OSRAM nastavujú nové štandardy v automobilovom osvetlení vďaka vynikajúcej viditeľnosti. Xenónové výbojky aj halogénové žiarovky sú ponúkané v niekoľkých produktových radoch, takže si každý vodič môže vybrať najvhodnejší svetelný zdroj podľa svojich preferencií.

Predstavujeme našu najvýkonnejšiu halogénovú žiarovku.
NIGHT BREAKER 220

Kvalita svetla hrá dôležitú úlohu v bezpečnosti cestnej premávky - jasné zorné pole a vysoká viditeľnosť môžu výrazne zlepšiť vašu schopnosť riadiť v noci. S až o 220 % vyšším1 jasom je nový NIGHT BREAKER 220 zďaleka najjasnejšiou halogénovou autožiarovkou v našom portfóliu.

Táto výkonná žiarovka poskytuje špičkový výkon v každej situácii. Vďaka až o 20 % bělejšímu světlu1 a ďalekosiahlemu lúču budete mať vždy perfektný výhľad na cestu až na 150 metrov - čo vám umožní reagovať skôr na značky a prekážky. Kombinuje vysoko intenzívny výstup s nízkym oslnením, takže ostatní vodiči, cyklisti a chodci vás ľahko uvidia dlho vopred. NIGHT BREAKER 220 vyniká novým pozláteným vrchlíkom s moderným vzhľadom a je k dispozícii ako H4, H7 a H11 - v obvyklej prvotriednej kvalite OSRAM.

OSRAM sa zaviazal pomáhať všetkým vodičom zostať v bezpečí za volantom. Preto pokračujeme v zlepšovaní celého nášho produktového portfólia.

So zavedením NIGHT BREAKER 220 si môžu milióny motoristov, ktorí sa spoliehajú na vozidlá s halogénovými svetlometmi, užiť lepšieho videnia a väčšieho pokoja za volantom.

Stručný prehľad portfólia výkonných svetelných zdrojov OSRAM pre halogénové svetlomety:

Až o 220% viacej jasu3 – tiež pre xenónové svetlomety:

XENARC NIGHT BREAKER 220

Až o 220 % viacej jasu3

XENARC NIGHT BREAKER 220 je najjasnejšie xenónové svetlo OSRAM s účinnou xenónovou technológiou, ktorá zabezpečuje lepšiu viditeľnosť na ceste. Viac svetla znamená vidieť ďalej a reagovať skôr.

Viacej informácií

Hľadáte správnu autožiarovku pre Vaše vozidlo?

Prečo zvoliť autožiarovky alebo výbojky NIGHT BREAKER?

  • viac svetla umožňuje vidieť ďalej a reagovať rýchlejšie
  • lepšiu viditeľnosť
  • značky, prekážky a riziká sú vidieť skôr
  • prémiová kvalita, vyrobené v Nemecku / USA
  • Original Spare Part Quality - kvalita pre prvovýrobu pekonáva minimálne EHK štandardy

1 LED (230%) alebo Halogén (200%/150%/100%): V porovnaní s požiadavkami normy EHK R112/R37
2 Platí iba pre príslušné krajiny, v ktorých je vydané schválenie, a pre modely vozidiel a funkcie svetiel, ktoré sú aktuálne uvedené v zozname kompatibility.
3 V porovnaní s požiadavkami normy EHK R98/R99