Záručný proces pre výbojky XENARC

Spoločnosť OSRAM sa zaviazala k vysokej kvalite výbojok XENARC. Preto OSRAM poskytuje na tieto svetlomety štvorročnú záruku.

HID výbojky, trvanlivo konštruované a vyčerpávajúco testované na odolnosť voči teplotám a nárazom, vibráciám a odolnosť voči vode, sú vyhotovené tak, aby vydržali a šetrili čas a peniaze vodičov pri výmene a údržbe.

4-ročná záruka
  • Výbojky XENARC

Záruka funguje takto

Svetlomety XENARC od firmy OSRAM, ktoré prestanú správne fungovať následkom poruchy v nekomerčných aplikáciách, sú kryté zárukou spoločnosti OSRAM. Poznámka: Záruka sa vzťahuje iba na náhradné žiarovky, ktoré boli zakúpené na maloobchodnom trhu a len na krajiny s adresami služieb zákazníkom, ktoré sú uvedené v zozname krajín.

Stiahnite si: Reklamačný proces, poštový štítok a záručný formulár Záručná reklamácia: Podrobné pokyny Servis spoločnosti OSRAM: Zoznam krajín pre záruky

Ak chcete uplatniť predĺženú záruku (nad rámec zákonnej záruky 2 roky), obráťte sa na zákaznícky servis spoločnosti OSRAM (osram@osram.sk). Nárok na reklamáciu bude odborne posúdený.