Záručný proces pre svetlomety XENARC ORIGINAL

Spoločnosť OSRAM sa zaviazala k vysokej kvalite žiaroviek XENARC ORIGINAL. Preto OSRAM poskytuje na tieto svetlomety štvorročnú záruku.

HID výbojky, trvanlivo konštruované a vyčerpávajúco testované na odolnosť voči teplotám a nárazom, vibráciám a odolnosť voči vode, sú vyhotovené tak, aby vydržali a šetrili čas a peniaze vodičov pri výmene a údržbe.

4-ročná záruka
  • Svetelné zdroje XENARC ORIGINAL

Záruka funguje takto

Svetlomety XENARC ORIGINAL od firmy OSRAM, ktoré prestanú správne fungovať následkom poruchy v nekomerčných aplikáciách v priebehu niekoľkých rokov, sú kryté zárukou spoločnosti OSRAM. Poznámka: Záruka sa vzťahuje iba na náhradné žiarovky, ktoré boli zakúpené na maloobchodnom trhu a len na krajiny s adresami služieb zákazníkom, ktoré sú uvedené v zozname krajín.

Stiahnite si: Reklamačný proces, poštový štítok a záručný formulár Záručná reklamácia: Podrobné pokyny Servis spoločnosti OSRAM: Zoznam krajín pre záruky

Ak chcete dostať náhradu, pošlite chybný výrobok v ochrannom balení spolu s príjmovým pokladničným dokladom a poštovným predplateným odosielateľom na kontaktnú adresu spoločnosti OSRAM vo vašej oblasti. Vaše zákonné práva na bezchybné výrobky zostanú nedotknuté.