Profesionálne vybavenie dielní a servisov

Pre vašu dobre odvedenú prácu

Vyrobené profesionálmi, pre profesionálov

Vyskúšajte si naše nové produkty a zostaňte s nami v kontakte, aby ste sa o nových produktoch dozvedeli ako prví!

Profesionáli potrebujú vybavenie, ktoré vydrží náročnú každodennú prácu. Preto spoločnosť OSRAM uvádza na trh špeciálne vyvinutý rad inšpekčných svietidiel a tiež zariadenia na nabíjanie a testovanie batérií pre dielne a servisy.

Nový rad OSRAM PRO je určený na intenzívne a dlhodobé používanie v dielňach a servisoch. Rad OSRAM PRO využíva najmodernejšie technológie a bude vám cennou oporou pri každodennej práci.

Inšpekčné svietidlá

Plno praktických funkcií - svetlo presne tam, kde ho potrebujete

Prehľad radu LEDinspect PRO

Kompletné portfólio inšpekčných svítilen
pre všestranné použitie.

Péče o batérie

Zaistite najlepšiu možnosť údržby batérií

Séria OSRAM PRO dokáže batériu nielen nabíjať, ale v závislosti od jej stavu ju aj opraviť a dokonca diagnostikovať alternátor. Niektoré modely ponúkajú aj funkciu podpory batérie, ktorá umožňuje spúšťať elektrické obvody vozidla a vykonávať diagnostiku alebo zaznamenávať údaje.

Vozidlá sú dnes vybavené rôznymi elektronickými zariadeniami, ktoré môžu klásť nároky na batériu vozidla. Táto technológia sa neustále vyvíja, ale pre optimálny výkon elektroniky vozidla je stále nevyhnutné čo najlepšie napájanie a údržba batérie. Spoločnosť OSRAM preto začala vyvíjať komplexný sortiment profesionálnych výrobkov, ktoré dokážu zabezpečiť dlhú životnosť batérií pre 12 V aj 24 V aplikácie.

Prehľad radu BATTERYtest PRO a BATTERYstart PRO

Prehľad radu BATTERYcharge PRO

Striedače

Sieťové zdroje energie napájané z batérie vozidla

Nechcete sa zaobísť bez zariadení napájaných zo siete, aj keď ste na cestách? Nie ste si istí, či v cieľovom mieste nájdete zásuvku so striedavým prúdom? Meniče OSRAM POWERinvert PRO boli vyvinuté na profesionálne použitie a poskytujú domáce elektrické pripojenie vo vašom vozidle v obvyklej kvalite OSRAM. Rôzne produkty, vhodné pre 12V alebo 24V batérie, vybavené úrovňami výkonu od 600 W do 2000 W, vám ponúkajú možnosť napríklad napájať elektrinou priamo vašu vŕtačku, kotúčovú pílu alebo váš notebook.

Ich integrovaná ochrana proti prehriatiu, preťaženiu, skratu a prepätiu robí z každého meniča POWERinvert PRO spoľahlivého pomocníka. Ak striedač zaznamená, že sa akumulátor vozidla príliš vybíja, automaticky sa vypne. V závislosti na požiadavkách a zariadeniach, ktoré majú byť s meničom prevádzkované, si môžete vybrať z meničov s čistou sínusovou vlnou, pre náročných spotrebiteľov, a modifikovanou sínusovou vlnou, ideálnou pre bežné a nenáročné elektrické zariadenia.

Prehľad radu 12V POWERinvert PRO

Prehľad radu 24V POWERinvert PRO

Prehľad príslušenstva pre POWERinvert PRO

Získajte prehľad o kompletnom portfóliu auto-moto vybavenia.