Prehľad a nákup nabíjačiek pre autobatérie OSRAM BATTERYcharge

BATTERYcharge 904 • BATTERYcharge 906 • BATTERYcharge 908

Nabíjačky OSRAM

BATTERYcharge 904

BATTERYcharge 906

BATTERYcharge 908

môžete objednávať na AUTOKELLY.sk BATTERYcharge 904 - AUTOKELLY.sk BATTERYcharge 906 - AUTOKELLY.sk BATTERYcharge 908 - AUTOKELLY.sk
môžete objednávať na BBN.sk BATTERYcharge 904 - BBN.sk BATTERYcharge 906 - BBN.sk BATTERYcharge 908 - BBN.sk
môžete objednávať na Lumenet.sk BATTERYcharge 904 - LUMENET.sk BATTERYcharge 906 - LUMENET.sk
Základné vlastnostiBATTERYcharge 904BATTERYcharge 906BATTERYcharge 908
Dobíjací prúd (až do)4 A6 A8 A
Udržiavaci mód (až do)2 A3 A4 A
Maximálna kapacita batérie pre dobíjanie vozidiel 12V90Ah110Ah150Ah
Maximálna kapacita batérie pre dobíjanie vozidiel 24V----70Ah
Doporučené premotocykle, autámotocykle, autá, SUV, vanmotocykle, autá, SUV, van, dodávky
Kompatibilné so Štart / Stop systémom
Počet krokov pre nabitie olovených, AGM, EFB batérií999
Počet krokov pre nabitie lítiovej batérie777
OSRAM záruka2 roky*2 roky*2 roky*
DETAILNÉ VLASTNOSTI BATTERYcharge 904 BATTERYcharge 906 BATTERYcharge 908

Nabíjačky autobatérií OSRAM v akcii:

* Presné podmienky nájdete na našich stránkach

OSRAM BATTERYcharge

Inteligentné zariadenie pre nabíjanie a údržbu batérií pre vozidlá od 6 do 24 V

BATTERYcharge - chytré nabíjačky batérií

Zvlášť keď autá nejazdia denne, ale väčšinu času sú zaparkované, je nutné udržiavať ich batérie. Počas jazdy alternátor poskytuje takmer vždy plne nabitú batériu, ale pri dlhšej dobe parkovania sa batéria vozidla neustále vybíja. Nezáleží na tom, či sa jedná o vaše druhé auto, auto manželky alebo kabriolet pre sviatočné príležitosti - aby bolo zaistené spoľahlivé naštartovanie po dlhej dobe nečinnosti, batérie vozidla by mala byť pravidelne udržiavaná.

Udržujte svoju batériu tak, ako si zaslúži
Náš produktový rad OSRAM BATTERYcharge poskytuje ideálne podmienky pre batériu vášho vozidla. Inteligentné zariadenia pre údržbu batérie nabíjajú, chránia a obnovujú batériu vášho vozidla. Aj pri nízkych teplotách bude vaša batéria pripravená a automaticky udržiavaná plne dobitá - kým nebudete chcieť znovu naštartovať a vyraziť. Nabíjačky OSRAM môžu zabrániť úplnému vybitiu batérie a tým predĺžiť jej životnosť.

Užitočné funkcie
BATTERYcharge na vás určite zapôsobia: všetky tri nabíjačky autobatérií, ktoré máme v portfóliu, sú kompatibilné s vozidlami s automatikou štart-stop a chránia batériu vášho vozidla pred úplným vybitím. Lítiové batérie sa nabíjajú 7-krokovým nabíjacím cyklom, zatiaľ čo najbežnejšie olovené batérie / AGM sa nabíjajú bezpečným 9-krokovým nabíjacím cyklom. Na nabíjačky OSRAM BATTERYcharge vám poskytujeme dvojročnú záruku*.

Jednoduchá manipulácia, udržiavaci mód
Nabíjačky BATTERYcharge sú inteligentné a veľmi ľahko sa s nimi manipuluje. Stlačením tlačidla začne zariadenie svoj viacstupňový nabíjací cyklus a automaticky sa prepne do režimu údržby, akonáhle je batéria znovu plne nabitá. Veľké LCD displeje s podsvietením sú ľahko čitateľné aj za zlých svetelných podmienok. Pretože sú všetky jednotky vybavené ochranou proti prepólovaniu a prepätiu, môžete sa po pripojení nabíjačky BATTERY jednoducho sústrediť na iné veci.

Vhodné pre mnoho typov vozidiel
Pre váš vozový park neexistujú takmer žiadne obmedzenia: zatiaľ čo modely BATTERYcharge 904 a BATTERYcharge 906 zvládnu vozidlá od 6 do 12 V, nabíjačka BATTERYcharge 908 zvládne aj vozidlá 24 V. Nabíjačky sú teda vhodné pre motocykle, väčšinu osobných a dodávkových automobilov a v prípade BATTERYcharge 908 dokonca pre dodávky a menšie nákladné vozidlá.

Objavte ďalšie produkty a vybavenie pre automobily: