Prehľad a nákup produktov BATTERYstart

BATTERYstart 200 • BATTERYstart 300 • BATTERYstart 400

Štartovacie zdroje OSRAM

BATTERYstart 200

BATTERYstart 300

BATTERYstart 400

môžete objednávať na AUTOKELLY.sk BATTERYstart 200 - AUTOKELLY.sk BATTERYstart 300 - AUTOKELLY.sk BATTERYstart 400 - AUTOKELLY.sk
môžete objednávať na BBN.sk BATTERYstart 200 - BBN.sk BATTERYstart 300 - BBN.sk BATTERYstart 400 - BBN.sk
môžete objednávať na LUMENET.sk BATTERYstart 200 - LUMENET.sk BATTERYstart 300 - LUMENET.sk BATTERYstart 400 - LUMENET.sk
Základné vlastnostiBATTERYstart 200BATTERYstart 300BATTERYstart 400
Kapacita batérie6 000 mAh13 000 mAh16 800 mAh
Odporúčaný objem benzínového motora (až do)3l6l8l
Odporúčaný objem naftového motora (až do)--3l4l
Štartovací prúd150A300A400A
Špičkový prúd500A1500A2000A
Doba dobíjania2 h3 h3 h
Počet USB konektorov 2.1A122
12V zásuvka----
Funkcia powerbanky
LED svietidlo
Puzdro na skladovanie
OSRAM záruka2 roky*2 roky*2 roky*
DETAILNÉ VLASTNOSTI BATTERYstart 200 BATTERYstart 300 BATTERYstart 400

Štartovacie zdroje OSRAM v akcii:

OSRAM štartovací zdroj

Štartovací zdroj pre vaše vozidlo

OSRAM BATTERYstart

Kompaktný, silný štartovací zdroj

Takmer každý vodič občas nenaštartuje svoje vozidlo. Slabá alebo dokonca úplne vybitá batéria nielen odďaľuje vaše plány, ale je tiež veľmi frustrujúca. Obzvlášť v zime je to problém, batérie môžu mať obmedzenú funkciu alebo sa rýchlejšie vybíjajú. Zabudnutá zapnutá zariadenia, ako je rádio alebo osvetlenie interiéru vozidla, plytvajú energiou - najmä u starších automobilov bez automatického vypnutia. Ak v dohľade nie je žiadny sused so štartovacími káblami a čas sa kráti, môžu vám šikovné a výkonné štartovacie batérie pomôcť rýchlo dobiť batériu vášho vozidla.

Rýchla pomoc
Staňte sa nezávislí na pomoci tretích strán: BATTERYstart OSRAM s lítium-kobaltovou technológiou vás za chvíľku vráti na cestu. Jednoducho vyberte produkt, ktorý zodpovedá objemu motora vášho vozidla - vďaka svojej kompaktnej konštrukcii sa všetky tri batérie pre štartovanie ľahko zmestia do odkladacej priehradky vášho vozidla, a preto sú v prípade potreby vždy pripravené na použitie.

Malý, ale výkonný
Malé rozmery a - v závislosti od modelu - hmotnosť od 300 g do 700 g: Batérie BATTERYstart pre okamžitý štart sú praktické a výkonné, všetko v jednom. Najlepšie zo všetkého je, že vďaka pripojeniu USB fungujú aj ako PowerBank a môžu nabíjať mobilné zariadenia, ako sú smartphony, fotoaparáty, tablety a ďalšie. BATTERYstart 300 a BATTERYstart 400 sú navyše vybavené jasným LED svetlom, ktoré pomáha pripojiť batériu v noci alebo v tmavých garážach. Integrované bezpečnostné opatrenia zabraňujú poškodeniu napríklad prepólovaním, prehriatím alebo skratom.

Pripravené stlačením tlačidla
Prečítajte si prosím pozorne návod k vášmu produktu BATTERYstart, najlepšie hneď po zakúpení. V prípade núdze tak budete pripravení a budete si vedomí, aké opatrenia podniknúť. Ak chcete naštartovať vozidlo, pripojte oba štartovacie káble k autobatérii podľa ich pólov. Správne poradie pripojenia a odpojenie je popísané v pokynoch. Stlačením tlačidla uvoľní BATTERYstart pulz spúšťajúci vašu batériu - potom ste pripravení naštartovať motor. Nezabudnite potom štartovací zdroj plne nabiť, aby bol pripravený na opätovné použitie.

Nájdite ten správny produkt pre vaše vozidlo
Rodina BATTERYstart zahŕňa štartovacie zariadenie vhodné pre benzínové motory 3 až 8 litrov alebo naftové motory so 4 litre. So správnym zariadením môžete štartovať automobily a motocykle aj vozidlá až po SUV a dodávkové vozidlá. BATTERYstart 400 je tiež vybavený zásuvkou 12V, a preto môže napájať príslušenstvo s 12V zástrčkou mimo vozidla, ako sú chladničky, ventilátory alebo prenosné kompresory.

Štartovacie zariadenie pre dielne: BATTERYstart PRO

Dobíja sa za 60 sekúnd

OSRAM BATTERYstart PRO 700 v akcii:

Objavte ďalšie produkty a vybavenie pre automobily: