Pripravte sa na cestu

Pripravte sa na cestu

Spoľahnite sa na naše nové produkty

Už viac ako 110 rokov pomáhajú naše špičkové autožiarovky motoristom jazdiť bezpečne a v kľude na všetkých cestách. Teraz ideme "za hranice svetla" s novým radom produktov, ktoré vás udržia v pohybe tak, aby ste boli na cestách bez stresu a v bezpečí. Naše portfólio výbavy pre automobily zahŕňa čističe vzduchu, palubné kamery, starostlivosť o batérie i pneumatiky - skrátka všetko, aby ste boli dobre pripravení na každú cestu.

Či už ste vášnivým automobilovým nadšencom, ktorému nevadí zašpiniť si ruky, alebo si chcete len udržiavať vozidlo v perfektnom stave, v našom portfóliu nájdete to, čo potrebujete. Od základných variantov až po profesionálne nástroje a zariadenie je každý produkt ponúkaný v kvalite, akú od OSRAM očakávate.
Nech ste kdekoľvek, kamkoľvek idete - buďte pripravení na cestu.

Našich 5 nových kategórií produktov vás pripraví na cestu:

Starostlivosť o pneumatiky

Správny tlak v pneumatikách

Či už cestujete s priateľmi, na rodinnú dovolenku alebo jednoducho idete z bodu A do bodu B - správna starostlivosť o pneumatiky vám pomôže zaistiť na ceste väčšiu bezpečnosť. Príliš veľa vodičov ignoruje riziká jazdy so zle nafúknutými pneumatikami. Realita je taká, že podhustenie spôsobuje rýchlejšie opotrebovanie a prehriatie, zatiaľ čo príliš veľa vzduchu znižuje priľnavosť. Oba prípady sú zle.

Nenechajte si zničiť prázdnu pneumatiku. S naším novým radom produktov pre starostlivosť o pneumatiky prémiovej kvality získate optimálny výkon svojich pneumatík, a to aj v náročných podmienkach. Skontrolujte, nahustite a utesnite pneumatiky, nech ste kdekoľvek a kedykoľvek to potrebujete. A užite si optimálnu ovládateľnosť, lepšiu spotrebu paliva a dlhšiu životnosť s naším širokým výberom nových produktov. Či už vás čaká čokoľvek, buďte pripravení na cestu.

Čistič vzduchu

Závan čerstvého vzduchu

Byť pripravený na cestu znamená byť vybavený tak, aby človek zvládol akúkoľvek výzvu, dokonca aj také, o ktorých dopredu nevie. Hoci kvalita ovzdušia nie je prvou vecou, ​​ktorá nás napadne, keď hovoríme o bezpečnosti cestnej premávky, určite stojí za zváženie. Baktérie, vírusy a alergény sú stále prítomnou hrozbou, najmä keď šoférujete. Choroboplodné zárodky prenikajú klimatizačným systémom a rýchlo sa šíria. A riziko prenosu vírusu, ako je SARS-CoV-2 (koronavírus) z človeka na človeka, je v stiesnených priestoroch oveľa vyššie. Teraz si môžete užiť nepretržitú filtráciu a čistenie vzduchu v kabíne automobilu aj počas jazdy.

Chráňte seba a svojich spolujazdcov pred neviditeľným nebezpečenstvom pomocou nového čističa vzduchu AirZing Mini. Toto výkonné a štýlové zariadenie eliminuje 99,9% vírusov a baktérií vo vzduchu1 a zároveň odstraňuje alergény a znečisťujúce látky - ideálny spôsob, ako sa zbaviť nepríjemných pachov spôsobených dymom alebo pri preprave domácich zvierat. Sofistikovaný filtračný systém kombinuje pokročilé UVA LED svetlo s výkonným filtrom TiO2 pre svieže a hygienickejšie prostredie pre riadenie.

Inšpekčné svetlá

Vynikajúci jas

Nenechajte sa brzdiť zlou viditeľnosťou. Či už meníte koleso, doplňujete olej a vodu alebo jednoducho vykonávate rutinnú kontrolu - náš nový rad inšpekčných svetiel LED je k dispozícii, aby vám pomohol pri práci aj potme. Vysoko výkonné LED s dlhou životnosťou produkujú silné chladne biele svetlo (6000 Kelvinov) a poskytujú intenzívny jas aj v tých najtmavších rohoch.

Tieto prémiová svetlá, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a štýloch, používajú automobiloví profesionáli po celom svete. Teraz môžete byť ako profesionáli vybavení aj vo vašej garáži. Nech už noc prinesie čokoľvek, spoľahnite sa na naše svietidla.

Štartéry a nabíjačky batérií

Schopnosť zvládnuť nečakané situácie

Štartéry batérií: Je zima, idete neskoro a vaše auto nenaštartuje - pre väčšinu vodičov je to nočná mora. Či už je to spôsobené mrazom, dlhodobým parkovaním alebo ponechaním rozsvietených svetiel, vybitá batéria vždy spôsobí frustráciu. Nenechajte si pokaziť deň vybitou batériou. Náš nový rad produktov pre starostlivosť o batérie prvotriednej kvality dáva silu do vašich rúk, takže môžete zabrániť tomu, aby ste boli zaskočení a nepripravení. Tieto výkonné prenosné štartovacie zariadenia sú nevyhnutnou súčasťou každej správnej výbavy a predstavujú rýchly spôsob, ako vás dostať späť na cestu.

Nabíjačky batérií: Automobilové batérie vyžadujú pravidelnú údržbu. To platí najmä pre autá, ktoré nejazdia denne alebo stoja dlhšiu dobu zaparkované, pretože keď sa nepoužívajú, dochádza k nepretržitému vybíjaniu energie. Elektrické zariadenia, ako je klimatizácia, stierače, svetlomety, osvetlenie interiéru a zábava v aute, môžu vašu batériu viac zaťažovať - ​​najmä v chladných zimných mesiacoch. Vykonávanie rutinnej kontroly aspoň raz za mesiac môže pomôcť maximalizovať životnosť a zaistiť, že budete vždy pripravení na cestu. Nenechajte sa túto zimu nachytať. Udržujte svoju batériu nabitú na optimálnej úrovni s naším novým radom špičkových inteligentných zariadení pre nabíjanie a údržbu batérií.

Palubné kamery

Zaznamenajte udalosti, ktoré by sa vám mohli hodiť

Život je plný prekvapení. Nemôžete predvídať, kedy sa môžu stať dopravné nehody, ale môžete byť pripravení, keď k nim dôjde. Náš nový rad palubných kamier špičkovej kvality vám umožní zachytiť nečakané detaily v perfektnom rozlíšení, takže si môžete oddýchnuť a užiť si jazdu. Širokouhlé objektívy s vysokým rozlíšením zaznamenávajú aktivitu mimo zorného poľa a umožňujú vám sústrediť sa na cestu pred vami. Naše inteligentné senzory G-Shock spustia záznam, keď je detekovaný pohyb - aj keď je vaše vozidlo zaparkované.

A vďaka vysoko kontrastnému čiernobielemu nočnému záznamu2 vám nič neunikne, dokonca ani v tme. Užite si väčší pokoj s vedomím, že bez ohľadu na to, čo sa na ceste stane, budete mať preukázateľný záznam. Sledujte a vyhodnocujte svoje riadenie, uchovávajte konflikty3 a zachyťte všetky tie čarovné spomienky na výlet v rozlíšení Full HD. Pripravte sa na nepredvídateľné, buďte pripravení na cestu.

1 Overené nezávislými laboratórnymi testami v súlade s GB/T 18801-2015
2 K dispozícii u vybraných produktov tohto radu
3 Vezmite prosím na vedomie: Je potrebné dodržiavať individuálne zvláštne požiadavky a legislatívu krajín, najmä pokiaľ ide o dobu trvania záznamov/používanie a prenos dát. Zoznámte sa, prosím, s právnymi predpismi o ochrane osobných údajov vašej krajiny a dodržujte ich. Tiež sa prosím zoznámte a dodržiavajte príslušné zákony a predpisy týkajúce sa používania a vlastníctva palubných kamier vo vašej krajine.