Pripravte sa na cestu

Už viac ako 110 rokov pomáhajú naše špičkové autožiarovky motoristom jazdiť bezpečne a v kľude na všetkých cestách. Teraz ideme "za hranice svetla" s novým radom produktov, ktoré vás udržia v pohybe tak, aby ste boli na cestách bez stresu a v bezpečí. Naše portfólio výbavy pre automobily zahŕňa palubné kamery, starostlivosť o batérie i pneumatiky - skrátka všetko, aby ste boli dobre pripravení na každú cestu.

Či už ste vášnivým automobilovým nadšencom, ktorému nevadí zašpiniť si ruky, alebo si chcete len udržiavať vozidlo v perfektnom stave, v našom portfóliu nájdete to, čo potrebujete. Od základných variantov až po profesionálne nástroje a zariadenie je každý produkt ponúkaný v kvalite, akú od OSRAM očakávate.
Nech ste kdekoľvek, kamkoľvek idete - buďte pripravení na cestu.

Profesionálne vybavenie na údržbu vozidiel
Dielenské náradie pre automechanikov

Naše štyri kategórie produktov vás pripraví na cestu:

Starostlivosť o pneumatiky

Správny tlak v pneumatikách

Či už cestujete s priateľmi, na rodinnú dovolenku alebo jednoducho idete z bodu A do bodu B - správna starostlivosť o pneumatiky vám pomôže zaistiť na ceste väčšiu bezpečnosť. Príliš veľa vodičov ignoruje riziká jazdy so zle nafúknutými pneumatikami. Realita je taká, že podhustenie spôsobuje rýchlejšie opotrebovanie a prehriatie, zatiaľ čo príliš veľa vzduchu znižuje priľnavosť. Oba prípady sú zle.

Nenechajte si zničiť prázdnu pneumatiku. S naším novým radom produktov pre starostlivosť o pneumatiky prémiovej kvality získate optimálny výkon svojich pneumatík, a to aj v náročných podmienkach. Skontrolujte, nahustite a utesnite pneumatiky, nech ste kdekoľvek a kedykoľvek to potrebujete. A užite si optimálnu ovládateľnosť, lepšiu spotrebu paliva a dlhšiu životnosť s naším širokým výberom nových produktov. Či už vás čaká čokoľvek, buďte pripravení na cestu.

Inšpekčné svetlá

Vynikajúci jas

Nenechajte sa brzdiť zlou viditeľnosťou. Či už meníte koleso, doplňujete olej a vodu alebo jednoducho vykonávate rutinnú kontrolu - náš nový rad inšpekčných svetiel LED je k dispozícii, aby vám pomohol pri práci aj potme. Vysoko výkonné LED s dlhou životnosťou produkujú silné chladne biele svetlo (6000 Kelvinov) a poskytujú intenzívny jas aj v tých najtmavších rohoch.

Tieto prémiová svetlá, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a štýloch, používajú automobiloví profesionáli po celom svete. Teraz môžete byť ako profesionáli vybavení aj vo vašej garáži. Nech už noc prinesie čokoľvek, spoľahnite sa na naše svietidla.

Štartéry batérií, štartovacie káble, nabíjačky batérií a nabíjacie káble pre elektrické vozidlá

Schopnosť zvládnuť nečakané situáci

Je zima, meškáte a vaše auto nechce naštartovať - pre väčšinu vodičov až príliš známy pocit. Vybitá batéria vždy spôsobí frustráciu, či už je jej vybitie spôsobené mrazom, dlhým parkovaním alebo ponechaním zapnutých svetiel. Nedovoľte, aby vám vybitá batéria pokazila deň. Náš nový rad prémiových produktov na starostlivosť o batérie vám poskytne riešenie pre tieto situácie, aby ste sa vyhli tomu, že vás zastihnú nepripravených.
Štartéry batérií: tieto výkonné a prenosné štartovacie pomôcky sú nevyhnutnou súčasťou každej súpravy na opravu na ceste. Ponúkajú rýchly spôsob, ako sa vrátiť na cestu - bez cudzej pomoci!
Štartovacie káble: Máte druhé auto alebo je pomoc na ceste? Rýchlo naštartujte autobatériu pomocou štartovacích káblov v rôznych variantoch.

Nabíjačky batérií: autobatérie vyžadujú pravidelnú údržbu. Platí to najmä pre autá, ktoré nejazdia denne alebo sú dlhodobo zaparkované, pretože aj keď sa nepoužívajú, neustále sa vybíjajú - najmä v chladných zimných mesiacoch. Rutinná kontrola aspoň raz za mesiac vám pomôže predĺžiť životnosť a zabezpečí, že budete vždy pripravení na cestu. Udržujte batériu nabitú na optimálnej úrovni pomocou nášho nového radu prémiových inteligentných zariadení na nabíjanie a údržbu batérie.
Nabíjacie káble pre elektromobily: Nabíjacie káble OSRAM možno použiť pre plug-in hybridy aj elektromobily. Jednoduché nabíjanie takmer na každej nabíjacej stanici: na cestách, v práci, pri nákupoch a doma s vhodnou nabíjacou stanicou na stene alebo dokonca z bežnej zásuvky!

Palubné kamery

Zaznamenajte udalosti, ktoré by sa vám mohli hodiť

Život je plný prekvapení. Nemôžete predvídať, kedy sa môžu stať dopravné nehody, ale môžete byť pripravení, keď k nim dôjde. Náš nový rad palubných kamier špičkovej kvality vám umožní zachytiť nečakané detaily v perfektnom rozlíšení, takže si môžete oddýchnuť a užiť si jazdu. Širokouhlé objektívy s vysokým rozlíšením zaznamenávajú aktivitu mimo zorného poľa a umožňujú vám sústrediť sa na cestu pred vami. Naše inteligentné senzory G-Shock spustia záznam, keď je detekovaný pohyb - aj keď je vaše vozidlo zaparkované.

A vďaka vysoko kontrastnému čiernobielemu nočnému záznamu2 vám nič neunikne, dokonca ani v tme. Užite si väčší pokoj s vedomím, že bez ohľadu na to, čo sa na ceste stane, budete mať preukázateľný záznam. Sledujte a vyhodnocujte svoje riadenie, uchovávajte konflikty3 a zachyťte všetky tie čarovné spomienky na výlet v rozlíšení Full HD. Pripravte sa na nepredvídateľné, buďte pripravení na cestu.

1 Overené nezávislými laboratórnymi testami v súlade s GB/T 18801-2015
2 K dispozícii u vybraných produktov tohto radu
3 Vezmite prosím na vedomie: Je potrebné dodržiavať individuálne zvláštne požiadavky a legislatívu krajín, najmä pokiaľ ide o dobu trvania záznamov/používanie a prenos dát. Zoznámte sa, prosím, s právnymi predpismi o ochrane osobných údajov vašej krajiny a dodržujte ich. Tiež sa prosím zoznámte a dodržiavajte príslušné zákony a predpisy týkajúce sa používania a vlastníctva palubných kamier vo vašej krajine.