Prehľad a nákup palubných kamier OSRAM ROADsight

Viac informácií v katalógu

Palubné kamery OSRAM

ROADsight 20

ROADsight 30

ROADsight 50

ROADsight REAR 10

môžete nakupovať na LUMENET.sk ROADsight 20 - LUMENET.sk ROADsight 30 - LUMENET.sk ROADsight 50 - LUMENET.sk ROADsight REAR 10 - LUMENET.sk
môžete nakupovať na BBN.sk ROADsight 20 - BBN.sk ROADsight 30 - BBN.sk ROADsight 50 - BBN.sk ROADsight REAR 10 - BBN.sk
Video rozlíšenie @ 30fps1080p1080p1440p1080p
Zorné pole120°130°140°130°
Obrazovka2''2''XX
GPS trackingXXX
WifiXX
Režim parkovaniaXX
Veľkosť pamäťovej karty3Až 32GBAž 32GBAž 128GBX
Pripojenie k zadnej kamereXX-
OSRAMconnectXX
OSRAM záruka42 roky2 roky2 roky2 roky
PoznámkaFunguje len v kombinácii s prednou kamerou ROADsight 50
DETAILNÉ VLASTNOSTI ROADsight 20 ROADsight 30 ROADsight 50 ROADsight REAR 10

Palubné kamery OSRAM ROADsight v akcii:

OSRAM ROADsight

Predné a zadné kamery s vysokým rozlíšením

Niekedy sa v prevádzke dostanete do situáce, kedy sa všetko zbehne veľmi rýchlo a nehoda je nevyhnutná. Potom si môžete pamätať len časti toho, čo sa stalo. Palubné kamery s vysokým rozlíšením zaznamenajú aj to, čo sa deje mimo vaše zorné pole. Senzor G-Shock v zariadení zaisťuje, že kamery začnú proces nahrávania, aj keď je vozidlo zaparkované. Palubné kamery vám môžu poskytnúť dobrý, upokojujúci pocit, že potenciálne dôležitý obrazový materiál je uložený a je v prípade potreby k dispozícii pre neskoršiu analýzu, ak je to nutné.1 Vysoko kontrastné čiernobiele nočné zábery z palubnej kamery ROADsight 50 vám zaručia, že aj pri kolíziách v tme zachytíte takmer každý detail.

Váš nenápadný spoločník
Palubné kamery OSRAM ROADsight sú navrhnuté v diskrétnych tmavo sivých odtieňoch. Vďaka malým vonkajším rozmerom sa kompaktné malé kamery nenápadne začlenia do interiéru vozidla a zvonku sú takmer neviditeľné. Umiestnené za spätným zrkadlom sú teraz palubné kamery nerušivé a vy sa môžete plne sústrediť na prevádzku.

Prístup cez aplikáciu
Aplikácia OSRAMconnect, ktorú môžete stiahnuť z obchodu Apple App Store alebo Google PlayStore, vás pripojí k vášmu vozu.2 Okamžite môžete preniesť záznam zo svojej palubnej kamery ROADsight 30 alebo ROADsight 50 (vrátane ROADsight REAR 10, ak je k dispozícii) do svojho smartphonu a uložiť ho tam.1

Jednoduchá inštalácia
Každá palubná kamera ROADsight je dodávaná s nástrojmi pre inštaláciu káblov za vnútorné obloženie vozidla. To umožňuje, aby bol napájací kábel s USB pripojením a 12V zástrčkou inštalovaný takmer neviditeľne vnútri automobilu. Akonáhle je držiak pripevnený k čelnému sklu, možno naň magnetickú kameru pripevniť a presunúť do požadovanej polohy.

Kamera pre pohľad dozadu
Zadná kamera ROADsight REAR 10, pripevnená na zadné okno, dokáže rozpoznať interiér vozidla alebo cestu za ním. V oboch prípadoch musí byť zadná kamera pripojená káblom k palubnej kamere ROADsight 50.

OSRAMconnect –
spája Vás s vašim vozidlom

Jednoduchý prístup k fotkám a videám

Aplikácia OSRAMconnect vás pripojí k palubnej kamere OSRAM ROADsight 30 alebo ROADsight 50 a uľahčí vám prístup k záznamom. Sledujte videá a obrázky nasnímané kamerou priamo na smartphonu a ukladajte ich. Napríklad fotky nehody sú rýchlo prístupné a možno ich v prípade potreby použiť ako dôkaz.1

Môžete tiež použiť aplikáciu OSRAMconnect vo smartphonu k úprave nastavenia palubnej kamery.2

Stiahnite OSRAMconnect app tu:

Google PlayStore

Apple App Store

1 Upozornenie: Je potrebné dodržiavať najmä osobitné požiadavky a legislatívu jednotlivých krajín týkajúce sa trvania záznamov / použitia a prenosu údajov. Prosím, zoznámte sa so zákonmi o ochrane osobných údajov vo vašej krajine a zaistite, aby ste ich dodržiavali. Tiež sa prosím zoznámte a dodržujte príslušné zákony a predpisy týkajúce sa používania a vlastníctva palubných kamier vo vašej krajine.
2 ROADsight palubné kamery prichádzajú s firmvérom v 11 rôznych jazykoch: CZ, DE, EN, ES, FR, IT, NL, PL, RO, RU, SE. Aplikácia OSRAMconnect poskytuje 7 jazykov: DE, EN, ES, FR, IT, NL, PL.
3 Slot pre kartu micro-SD. Karta nie je súčasťou dodávky.
4 Podrobné podmienky sú k dispozícii na našich záručných stránkach.

Objavte ďalšie produkty a vybavenie pre automobily: