LED inšpekčné svetlá

Mobilné, praktické, so silným svetlom:
Dve verzie - pre profesionálov aj do domácich dielní a garáží

LED inšpekčné svetlá

Skvelí partneri pre všetkých kutilov:
LEDinspect inšpekčné svietidlá

LEDinspect: LED inšpekčné svietidlá do vašej garáže
Dobíjacie alebo bežné batériové LED svetlá sú ideálne pre použitie doma. Svietidlá sú vybavené odolnými vysoko výkonnými LED diódami a poskytujú optimálne osvetlenie aj v najužších priestoroch a ťažko prístupných miestach. Ďalšou výhodou svietidiel OSRAM je ich robustný dizajn a ľahko uchopiteľný povrch odolný voči nečistotám. Na všetky svetlá LEDinspect sa vzťahuje dvojročná záruka1.

Veľmi praktické
Všetky svetlá OSRAM LEDinspect umožňujú obzvlášť príjemnú prácu. Väčšinu svietidiel možno tiež jednoducho inštalovať na vhodné miesto vďaka kombinácii háku a magnetu. S trvanlivou nabíjacou batériou nevznikne problém ani pri práci, ktorá trvá dlhšie. Tieto svetlá sú preto ideálnym pomocníkom pre údržbu a opravy vášho vozidla.

Prehľad svietidiel OSRAM LEDinspect

Viac informácií nájdete v katalógu

Naše LEDinspect svietidlá pre domácich majstrov v akcii:

Viacej informácií
LEDinspect inšpekčné svietidlá

Profesionálny pomocníci v servisoch:
LEDinspect PRO inšpekčné svetlá

LED inšpekčné svetlá pre každodenné použitie
Nové inspekčné svetlá LEDinspect PRO sú špeciálne vyvinuté pre komplexnú údržbu a opravy, ktoré riešite každý deň vo svojej garáži. LEDinspect PRO využíva LED diódy, ktoré poskytujú výnimočnú svietivosť: intenzívne biele svetlo s teplotou až 6 000 Kelvinov. Jedinečný dizajn svietidiel odráža skúsenosti z profesionálnych aplikácií a dodáva svetlo presne tam, kde ho potrebujete. Na všetky inšpekčné svietidlá LEDinspect PRO sa vzťahuje 3-ročná záruka1.

Veľmi užitočné pri vašej práci
Obzvlášť praktické: takmer všetky svetlá sú vybavené odolnou a nabíjacou batériou, ktorá umožňuje obzvlášť príjemnú prácu. Produkty LEDinspect PRO sa navyše ľahko držia, majú povrch odolný voči nečistotám a sú vodeodolné (podľa rôznych typov ochrany). Mnoho svetiel má magnety, spony, háčiky, svetlá a nástavce, ktoré usmerňujú svetlo a poskytujú možnosť mať obe ruky voľné.

Prehľad svietidiel OSRAM LEDinspect PRO

Viac informácií nájdete v katalógu

Naše LEDinspect PRO inšpekčné svietidlá pre profesionálov v akcii:

Viacej informácií
LEDinspect PRO inšpekčné svetlá

Malí pomocníci: