Prinášame svetlo do života

OSRAM LEDriving osvetlenie

Výkon a štýl

Predstavujeme svetlomety OSRAM LEDriving. Teraz môžete zažiť dokonalé osvetlenie! Najnovší dizajn prináša výkon a štýl.

Mrknite na to!

Vdýchnite nový život starému priateľovi, posuňte svoje vlastné vozidlo na vyššiu úroveň pomocou osvetlenia OSRAM. Zvoľte vlastnú cestu, s ocenenými svetlometmi, pútavým dynamickým osvetlením bočných zrkadiel alebo koncovými svetlami, ktoré sa nedajú prehliadnuť - to všetko legálne a veľmi ľahko!

Objavte design!

Bezpečnosť a výkon

Vylepšite svoje vozidlo s naším portfóliom prémiových riešení osvetlenia OSRAM LEDriving. Vidieť ďalej. Reagovať skôr. Ísť s dôverou.

Objavte výkon

Osvetlenie Vášho vozidla môžete vylepšiť kompletne - od čelných svetlometov po koncové svetlá

LEDriving svetlomety

Vylepšite vzhľad svojho vozidla vo dne a ukážte plnú silu svetla prvotriednej kvality v noci. Rad LED svetiel OSRAM poskytuje automobilovým nadšencom jednoduché a legálne vysoko výkonné inovačné riešenia. Kontrastná a brilantne chladná biela LED a xenonové svetlá vám umožnia vidieť ďalej, a reagovať skôr vďaka technológii homogénnych svetlovodov. Vodiči môžu využiť tieto možnosti: buď plne ledkové LEDriving Full LED svetlomety (k dispozícii pre VW Golf VII, VW Amarok a BMW 1 Series), alebo LEDriving XENARC svetlomety kombinujúce výbojkové a LED osvetlenie pre VW Golf VI a Ford Focus 3.

Objavte viacej

LEDriving dynamické smerové osvetlenie bočných zrkadiel

Dynamické smerovky integrované do bočných zrkadiel. Tieto sofistikované LED svetlá vstavaná do krytu zrkadla vášho vozidla ponúkajú až o 200 % vyšší jas * ako bežné smerové svetlá.

Získajte prístup ku skvelému svetelnému výkonu - na rozdiel od tradičných halogénových svetiel, LED dosiahnu maximálny svetelný výkon okamžite.

* V porovnaní s minimálnymi požiadavkami ECE R6

LEDriving koncové svetlá

Prečo by mali predné svetlá vyzerať lepšie ako zadné? LED zadné svetlá OSRAM prinášajú inovatívnu technológiu osvetlenia aj do zadnej časti vozidla. Táto plne integrovaná jednotka zahŕňa pozičné LED svetlo, brzdové LED svetlo, spätné LED svetlo aj LED smerovky (podľa typu) s teplotou až 6 000 K.

Testováno v náročných podmienkach

Tieto a mnohé ďalšie testy realizujeme s našimi LEDriving svetlometmi:

Sme tu pre Vás