Originálne náhradné diely

Originálne náhradné diely

Počítajte so spoľahlivosťou a kvalitou

OSRAM ORIGINAL LINE – spoľahlivé ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY pre osobné automobily

Výrobky OSRAM ORIGINAL LINE sa osvedčili pri štandardnom použití už miliónkrát po sebe. Spoľahnite sa na výrobky kvality OEM pri vynikajúcom pomere ceny a výkonu.

Pokračujúci vývoj našich výrobkov a ich spoľahlivá a certifikovaná kvalita robia zo spoločnosti OSRAM jedného z popredných dodávateľov svetiel pre automobilový priemysel. Využite našu skúsenosť ako výrobcu originálnych zariadení, a použite rovnaké vysokokvalitné žiarovky na výmenu vašich automobilových svetiel s portfóliom originálnych žiaroviek OSRAM.

Stiahnite si: Sortiment svetiel pre vozidlá – Katalóg 2018/19 (PDF)

Poznámka: V průběhu životnosti halogenových žárovek postupně klesá jejich světelný tok. Autožárovky proto vyměňujte včas a vždy v páru, aby vám oba světlomety svítily stejně kvalitně.

Objavte originálny produktový rad OSRAM: spoľahlivé automobilové žiarovky so xenónovou a halogénovou technológiou, signálne žiarovky na všestranné použitie ako aj praktické škatule s náhradnými žiarovkami.

XENARC ORIGINAL

Výrobky XENARC ORIGINAL stanovujú štandard pre moderné xenónové automobilové osvetlenie. S teplotou chromatičnosti s až 4 500 Kelvinov je ich svetlo bližšie k prirodzenému dennému svetlu ako bežné halogénové svetlá (ktoré majú zvyčajne 3200 Kelvinov), a tým je príjemnejšie pre oči. Originálne náhradné diely OSRAM sa navyše dodávajú v širokom sortimente, všetky v kvalite OEM, osvedčené so spoľahlivosťou milión použití v nových automobiloch vyrobených významnými výrobcami automobilov. Napriek tomu aj tieto štandardné žiarovky ponúkajú inováciu: Spoločnosť OSRAM je jediný výrobca na svete, ktorý vyrába 100 % bezortuťové D8S s iba 25 wattovou spotrebou energie!

Prehľad vašich výhod:

Bezpečnostné informácie

Na výmenu výbojok XENARC odporúčame použiť kvalitnú mechaniku.

Katalóg produktov: XENARC ORIGINAL

OSRAM ORIGINAL LINE

Klasika pre osobné automobily, halogénové žiarovky ORIGINAL LINE sa osvedčili pri použití miliónkrát po sebe. Originálne náhradné diely OSRAM ponúkajú spoľahlivú, špičkovú výkonnosť pre štandardné osvetlenie v nových automobiloch od významných výrobcov automobilov. Portfólio je charakteristické optimálnym pomerom ceny a výkonu a osvedčenou spoľahlivosťou. Vymeňte vaše štandardné originálne vybavenie za tieto vysoko kvalitné automobilové žiarovky.

Prehľad vašich výhod:

  • Originálne náhradné diely spoľahlivej kvality OEM
  • Optimálny pomer ceny k výkonu
  • Široký sortiment výrobkov
Katalóg produktov: ORIGINAL LINE

Boxy s náhradnými žiarovkami OSRAM

V niektorých európskych krajinách je zákonná povinnosť mať vo vozidle súpravu náhradných žiaroviek; vždy je však vhodné mať so sebou originálne náhradné diely, najmä na dlhých cestách. Krabička s náhradnými žiarovkami OSRAM do automobilových svetiel spĺňa práve tieto požiadavky. Je dostupná v rôznych verziách, každá krabička ponúka kompletnú sadu náhradných žiaroviek osvedčenej kvality OEM. Kompaktné boxy s náhradnými žiarovkami OSRAM sa ľahko ukladajú a ponúkajú rýchlu pomoc v prípade, ak sa niečo stane.

Prehľad vašich výhod:

  • Výrobky v kvalite OEM
  • Jednoduchá identifikácia pomocou jasného označenia a ilustrovaných návodov na použitie
  • Aby ste sa na vašich cestách cítili v bezpečí, vždy sú pripravené správne náhradné žiarovky.
  • Tento výrobok spĺňa požiadavky na škatuľu žiaroviek, ktorú v niektorých európskych krajinách musíte mať v aute
Katalóg produktov: boxy s náhradnými žiarovkami ORIGINAL

Originálne signálne žiarovky

Osvedčená kvalita pre mnohé aplikácie

ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY OSRAM

Priekopnícke osvetľovacie riešenia pre osvetlenie osobných automobilov

Štandardy vysokej kvality a výkonnosti sú pre spoľahlivé osvetlenie osobných automobilov rozhodujúce. OSRAM spĺňa tieto požiadavky vo všetkých svojich produktových radoch. Spoločnosť OSRAM dodáva renomovaným výrobcom osobných automobilov inovatívne riešenia osvetlenia už veľa rokov - a to priamo pre produktový rad, ako aj pre polovicu všetkých osobných automobilov vyrobených každý rok na celom svete.

Zistite viac o KVALITE ORIGINÁLNYCH NÁHRADNÝCH DIELOV od firmy OSRAM
Rôzne automobily s rôznymi svetlometmi

Čo vám najviac vyhovuje?

Ešte viac svetla na ulici, štýlový vzhľad alebo menej častá výmena žiaroviek

Automobilové žiarovky od spoločnosti OSRAM spĺňajú mnohé požiadavky. Čo potrebujete mať v automobilovom svetle? Zistite, čo je správne pre vás a pre vaše vozidlo.

Zistite

Emailová služba pre zákazníkov

V prípade záručných reklamácií alebo otázok týkajúcich sa našich výrobkov nás neváhajte kontaktovať!