Osvetlenie nákladných automobilov

Osvetlenie nákladných automobilov

Robustné a spoľahlivé žiarovky na profesionálne použitie

Osvetlenie nákladného auta musí odolať obrovskému zaťaženiu, musí byť veľmi spoľahlivé a musí zabezpečovať dokonalé osvetlenie až do konca každej jazdy. Každodenné profesionálne použitie často tlačí žiarovky pre nákladné automobily a úžitkové vozidlá na hranicu ich možností. Vysokovýkonné riešenia s mimoriadne dlhou životnosťou zabezpečujú, že povrch vozovky je dokonale osvetlený. Zlepšuje sa tak váš zážitok z jazdy a zároveň aj bezpečnosť - znižujú sa prestoje a náklady na vozový park.

Spoločnosť OSRAM ponúka vodičom nákladných automobilov a manažérom vozového parku širokú škálu vysokovýkonných žiaroviek pre nákladné vozidlá. Takto všetky riešenia osvetlenia nielenže spĺňajú najvyššie požiadavky výrobcov úžitkových vozidiel na kvalitu a ponúkajú kvalitu OEM, ale prekračujú aj európske štandardy.

Stiahnite si: Sortiment svetiel pre vozidlá – Katalóg 2016/17 (PDF)

Note: Over time lamps project less light, and that reduces the driver's nighttime visibility. To get the full benefit of your headlights, change lamps in pairs before they burn out. Avoid unbalanced or unpredictable headlight beams!

Halogénové žiarovky do svetlometov pre nákladné automobily

Nákladný automobil so žiarovkami TRUCKSTAR PRO

Pôsobivý jas a dlhšia životnosť

TRUCKSTAR PRO

Vyskúšajte vysokovýkonné halogénové žiarovky pre nákladné automobily s až o 100 % silnejším svetlom a viac ako dvojnásobnou životnosťou v porovnaní so štandardnými žiarovkami. Žiarovky TRUCKSTAR PRO sú vhodné pre náročné aplikácie vďaka veľmi vysokej odolnosti proti vibráciám.

Katalóg produktov: TRUCKSTAR PRO
Nákladné auto jazdí po prašnej ulici so žiarovkami ORIGINAL

Originálne náhradné diely

ORIGINAL LINE

Spoľahnite sa na žiarovky pre nákladné automobily s kvalitou originálneho vybavenia. Tieto originálne náhradné diely sa dodávajú pri vynikajúcom pomere ceny a výkonu.

Katalóg produktov: ORIGINAL LINE

Xenónové výbojky do svetlometov pre nákladné automobily

Nákladný automobil s rozsvietenými svetlometmi a žiarovkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Jasnejšie xenónové svetlo

XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Podstatne silnejšie svetlo s vybojkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED. Tieto xenónové výbojky do svetlometov majú až o 70 % viac svetla a až o 20 metrov dlhší svetelný kužeľ v porovnaní so štandardnými svetelnými výbojkami.

Katalóg produktov: XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED
Nákladné vozidlá jazdia po ulici s výbojkami do svetlometov Xenarc Cool Blue Intense

Štýlové xenónové výbojky pre nákladné automobily

XENARC COOL BLUE INTENSE

Pridajte trochu mimoriadne modrého xenónového svetla pre viac štýlu s teplotami chromatičnosti až do 5 500 Kelvinov. Výbojky XENARC COOL BLUE INTENSE ponúkajú v špičke až o 20 % viac svetla v porovnaní so štandardnými xenónovými výbojkami.

Katalóg produktov: XENARC COOL BLUE INTENSE
Nákladný automobil so žiarovkami Xenarc Ultra Life HID

Xenónové výbojky s dlhou životnosťou

XENARC ULTRA LIFE

Pokiaľ ide o trvanlivosť, xenónové výbojky XENARC ULTRA LIFE sú ideálne. Majú až štyrikrát dlhšiu životnosť v porovnaní so štandardnými HID výbojkami. To znamená dlhšie cykly výmeny pre vaše dodatočné pohodlie!

Katalóg produktov: XENARC ULTRA LIFE
Nákladné vozidlo s náhradnými xenónovými výbojkami ORIGINAL na ceste

Originálne náhradné diely

XENARC ORIGINAL

Originálne náhradné diely xenónové výbojky s kvalitou OEM. Žiarovky XENARC ORIGINAL sú dostupné aj ako bezortuťové riešenia pre výbojky aj predradníky.

Katalóg produktov: XENARC ORIGINAL

Signálne žiarovky

Pre nákladné automobily a komerčné vozidlá

OSRAM ponúka širokú škálu doplnkového osvetlenia pre komerčné vozidlá. Svetelné zdroje spĺňajú vysoké požiadavky spoločnosti OSRAM na kvalitu dokonalým zaoblením osvetľovacieho vybavenia.

Prehľad všetkých signálnych žiaroviek pre úžitkové vozidlá:

Ešte viac možností osvetlenia pre nákladné automobily

Hmlové svetlá, interiérové osvetlenie a príručné škatule s náhradnými žiarovkami