OSRAM LEDriving driving & working lights

Temnota nemá šancu!

OSRAM LEDriving prídavné diaľkové & pracovné svetlá

OSRAM prepisuje pravidlá toho, čo môžete od svojho vozidla očakávať. Rozsah rôznych výkonov, tvarov a uhlov svetla vám teraz umožní priniesť intenzívne biele LED svetlo do najtemnejších kútov sveta, pri práci alebo vo voľnom čase. Na výber sú tiež tri rady reflektorov: multifunkčné, funkčné a tenké. S OSRAM je svetlo oslobodzujúce - na cestách aj v teréne.

On-road

LEDriving prídavné diaľkové svetlá

Či už si chcete užiť štýlové zvýrazňujúce svetlo, ktoré vylepšuje vzhľad vášho vozidla vo dne, alebo si dopriať silné vysoko kvalitné svetlo pre jazdu na ceste v noci, LED svetlá OSRAM sú jasnou voľbou. Robustné a kompaktné, kombinujúce extrémne vysokú optickú účinnosť s rovnomernou distribúciou svetla a dizajnom reflektorov znižujúcim oslnenie.

Diaľkové svetlá OSRAM LEDriving sú kompatibilné s ECE a sú povolené pre použitie na verejných komunikáciách. Vyznačujú sa nielen vynikajúcim dizajnom, ale aj vynikajúcim svetelným výkonom.

Off-road

LEDriving pracovné svetlá

Tieto robustné a kompaktné svetlá sú odolné, navrhnuté tak, aby zvládli aj tie najnáročnejšie aplikácie. Produkcia neklesne, ani keď padne tma - vďaka týmto intenzívne bielym LED svetlám s extrémne vysokou optickou účinnosťou a sofistikovaným chladením. S výkonnými svetlami pre osvetlenie do diaľky i na blízke okolie si uľahčíte prácu.

S pracovnými svetlami OSRAM LEDriving môžete pokračovať v práci aj v noci. Upozornenie: Pracovné svetlomety OSRAM LEDriving nemajú schválenie ECE. To znamená, že ich nemožno používať počas jazdy na verejných komunikáciách.

Silnejšie svetlo pre viditeľnosť na väčšiu diaľku

Vylepšite svoje vozidlo bielym LED svetlometom, ktorého inštalácia je taká jednoduchá, že ju naozaj oceníte. Posvieťte si na ceste pred sebou na väčšiu vzdálenosť, od krajnice ku krajnici.

Produktové portfólio

Keď padne súmrak, tma vás nezastaví. Pracovný svetlomet OSRAM LEDriving vás udrží v pohybe na miestach, kde ostatné normálne predné svetlomety jednoducho nestačí.

Dobrodružné cesty

V teréne si chcete byť istí, že vás vaše vybavenie nesklame. Pracovné svetlomety OSRAM LEDriving sú konštruované tak, aby zintenzívnili jazdu v náročných podmienkach. Asfalt môžete nechať za sebou a jasne vidieť, čo vás čaká. Tieto robustné a štýlové reflektory v tvare písmena x môžu zlepšiť viditeľnosť na blízko aj na diaľku, a to aj v tých najextrémnejších podmienkach.

Portfólio produktov

OSRAM presne vie, aká náročná môže byť jazda s pohonom 4x4. Sortiment robustných LED reflektorov OSRAM zaujme výnimočným jasom a studeným bielym svetlom v úplne akomkoľvek prostredí.

Teraz môžete svoje vozidlo vylepšiť - vo dne aj v noci.

S OSRAM budete lepšie vidieť a budete lepšie videní. Počas dňa upozorňuje funkcia "pozičného svetla" nášho multifunkčného radu ostatných účastníkov cestnej premávky na vašu prítomnosť. V noci prídavné diaľkové svetlá zlepšujú viditeľnosť na veľkú vzdialenosť a varujú ostatných.

Product portfolio

Upgrade your vehicle with our sophisticated LED spotlights. Whether you need to warn oncoming traffic or light up the road under very dark conditions, you can turn up the visibility, with extremely high optic efficiency and homogeneous LED lights from OSRAM.

Tvrdo pracujete. Vaše svetlá tiež.

Majte pod kontrolou celé svoje zorné pole vo všetkých denných a nočných hodinách, pretože naše odolné LED a pracovné svetlá LEDriving nepoznajú únavu.

Portfólio produktov

Tieto robustné a kompaktné svetlá sú navrhnuté tak, aby zvládli aj tie najnáročnejšie aplikácie

Uľahčite si tvrdú prácu

Keď slnko zapadne, vaša práca nekončí? Nenechajte sa zastaviť: Naše pracovné svetlomety LEDriving poskytujú silné svetlo na diaľku aj pre osvetlenie blízkeho okolia. Produkcia neklesne, keď padne tma vďaka týmto intenzívne bielym LED svetlám s extrémne vysokou optickou účinnosťou a sofistikovaným chladením.

Portfólio produktov

Tieto robustné a kompaktné svetlá sú odolné a navrhnuté tak, aby sa im darilo aj v drsných podmienkach. Máte istotu, že v prípade potreby môžete pokračovať v práci 24/7, vo dne v noci, aby ste dodržali agrotechnické lehoty.

Prehľad portfólia

Prehľad všetkých produktov

Tu je prehľad LEDriving driving & working light výrobkov
vrátane objednávacích kódov.

Pozrite sa na naše produkty v akcii

Chcete OSRAM, lídra v oblasti automobilového osvetlenia

Vďaka výkonnému osvetleniu okolia do vzdialenosti až 635 m vám OSRAM svetlomety s vysokým jasom ukážu cestu.

So svetlometmi OSRAM nájdete ideálne riešenie pre vás. Môžete si vybrať rôzne uhly a štýly, či už chcete úzky alebo široký svetelný lúč alebo ich kombináciu.

Homogénna distribúcia svetla a zníženie oslnenia, a to aj za zhoršených podmienok viditelnosti, zvyšuje bezpečnosť cestnej premávky.

S extrémne robustným polykarbonátovým krytom a viacnásobnou ochranou proti prepätiu zaisťujú reflektory LEDriving spoločnosti OSRAM spoľahlivosť v najextrémnejších podmienkach.

Všetky doplnkové diaľkové a pracovné svetlá OSRAM LEDriving boli dôkladne testované v našich laboratóriách. Preto vám poskytujeme 5-ročnú záruku alebo 2-ročnú záruku (rad Value).

Výkonné LED

Spojili sme vysoko výkonnú technológiu LED OSRAM s najnovšou inováciou v oblasti osvetlenia. Špeciálne navrhnutý zakrivený reflektor OSRAM zvyšuje optický výkon smerovaním LED svetla tak, aby sa znížilo oslnenie a zlepšila viditeľnosť.

Vyskúšané a otestované

Všetky prídavné diaľkové a pracovné svetlá OSRAM LEDriving prechádzajú rôznymi testami v našom laboratóriu simulácie prostredia. Testovaním v najextrémnejších podmienkach prostredia dokážeme dodávať produkty prvotriednej kvality.


Více

Objednávajte u našich partnerov:

BBN www.bbn.sk
LUXLINE www.luxline.sk
Chmelár Autopotreby www.autopotreby.sk