Xenónové výbojky<br/>do hlavných svetlometov

Xenónové výbojky
do hlavných svetlometov

Fascinujúci jas!

Xenónové výbojky OSRAM generujú až o 200 % vyšší jas v porovnaní s minimálnou zákonnou normou - s pôsobivou teplotou chromatickosti a výrazne nižšou spotrebou energie a dlhšou životnosťou ako halogénové výbojky.

Špičkové koncepty xenónového osvetlenia spoločnosti OSRAM však ponúkajú oveľa viac než len komfort jazdy, ale zdôrazňujú aj osobný štýl.

Na stiahnutie: Katalóg "Svetlo je pohyb" (PDF)

Poznámka: Časom sa svetelný tok výbojok znižuje, čím sa znižuje viditeľnosť. Ak chcete naplno využiť výhody svojich svetlometov, vymieňajte výbojky včas a vždy vo dvojici. Vyhnite sa tomu, aby každý svetlomet svietil inak!

Zobrazenie produktu v 360°

Jasné xenónové výbojky pre hlavné svetlomety

Vynikajúci výkon vďaka moderným technológiám

Car with XENARC NIGHT BREAKER LASER lamps

Až o 200 % viacej svetla

XENARC NIGHT BREAKER LASER

Objavte čistý výkon najjasnejšieho xenónového svetla OSRAM. Tato výkonná lampa s účinnou xenónovou technológiou poskytuje lepšiu viditeľnosť na ceste, s až o 200 % vyšším jasom2 a až o 20 % belším svetlom podobným laserovému vzhľadu, v porovnaní s minimálnou zákonným štandardom. K tomu sa pridáva dĺžka lúča až 250 metrov. Väčší jas vám umožní vidieť ďalej, a teda aj rýchlejšie reagovať.

2 V porovnaní s minimálnymi požidavkami normy ECE R98

Produktový katalóg: XENARC NIGHT BREAKER LASER

Jasné biele svetlo pre štýlový vzhľad LED

Vynikajúci výkon dosiahnutý vďaka xenónovej technológii

Car with XENARC COOL BLUE INTENSE lamps

Jasné biele svetlo s až 6200 K1,3

XENARC COOL BLUE INTENSE

XENARC COOL BLUE INTENSE - objavte moderný a výkonný vzhľad! Ak hľadáte dokonalú kombináciu štýlového a jedinečného dizajnu v kombinácii s výnimočným osvetlením cesty a až o 150 % väčším množstvom svetla4, tieto automobilové výbojky s vysokokontrastným xenónovým svetlom sú tou správnou voľbou. Špičkové xenónové svetlo s teplotou chromatickosti až 6200 K1,3 zaujme vysoko účinnou technológiou a dizajnom bez kompromisov. Vďaka špeciálnemu plniacemu systému, ktorý sa používa namiesto bežného povrstvení, vyžaruje výbojka mimoriadne biele svetlo.

Produktový katalóg: XENARC COOL BLUE INTENSE

Výbojky OSRAM s najdlhšou životnosťou

Vynikajúci výkon s využitím xenónovej technológie

Car with XENARC ULTRA LIFE lamps

Xenónové výbojky s výnimočne dlhou životnosťou

XENARC ULTRA LIFE

Xenónové výbojky XENARC ULTRA LIFE sú ideálne z hľadiska životnosti. V porovnaní so štandardnými výbojkami majú až štyrikrát dlhšiu životnosť a 10-ročnú záruku OSRAM s online registráciou. To znamená dlhšie výmenné cykly pre vaše pohodlie!

Produktový katalóg: XENARC ULTRA LIFE

Spoľahlivé výbojky

Vynikajúci výkon vďaka xenónovej technológii

Car with XENARC ULTRA LIFE lamps

Originálny náhradný diel OSRAM

XENARC ORIGINAL

Produkty XENARC ORIGINAL stanovujú štandardy moderného xenónového automobilového osvetlenia. S teplotou chromatickosti až 4 500 Kelvinov je ich svetlo bližšie prirodzenému dennému svetlu ako halogénové svetlo (zvyčajne 3 200 Kelvinov), a preto je príjemnejšie pre oči. Okrem toho sa originálne náhradné diely OSRAM dodávajú v širokom sortimente, všetky v kvalite OEM, s miliónkrát overenou spoľahlivosťou v nových vozidlách od najväčších výrobcov automobilov na celom svete. Dokonca aj tieto štandardné žiarovky ponúkajú inovácie: OSRAM je jediným výrobcom na svete, ktorý vyrába bezortuťovú D8S so spotrebou energie iba 25 wattov!

Produktový katalóg: XENARC ORIGINAL
Different cars with different headlight lamps

Ktorá sa Vám hodí?

Ešte viac svetla na ceste, štýlový vzhľad alebo dlhšia životnosť?

Automobilové žiarovky a výbojky od spoločnosti OSRAM spĺňajú mnohé požiadavky. Čo potrebujete? Nájdite zdroj svetla, ktorý je vhodný pre vás a vaše vozidlo.

Zjistěte více

Servis

(EN/DE)
Pondelok - piatok od 8:00 do 16:00
(CET)