Prehľad a nákup produktu AirZing Mini

Malý a tichý čistič vzduchu - AirZing Mini

  • Môže zabiť až 99% * všetkých baktérií a vírusov
  • Jednoduché použitie s magnetickým držiakom a káblom USB.
  • Nie je potrebné meniť filter, flitre možno čistiť jednoducho vodou.
  • Tichá prevádzka, iba 25 decibelov.
AirZing Mini - ALZA.sk AirZing Mini - AUTOKELLY.sk AirZing Mini - LUMENET.sk Viac informácií v online katalógu
OSRAM AirZing Mini

OSRAM AirZing Mini

OSRAM AirZing Mini

Čistí vzduch, aby ste mohli voľne dýchať

Aj v kabíne vozidla sú baktérie, vírusy a alergény stále prítomné. Prenikajú do vozidla, klimatizáciou sa môžu ľahšie šíriť vnútri, najmä v malých uzavretých priestoroch, ako je kabína. Nákaza medzi cestujúcimi je teda pravdepodobnejšie.

Najmä preto, že sa korónový vírus (Covid-19) stal globálnou pandémiou, sú hygienické štandardy čoraz dôležitejšie. Prípady, ako je fajčenie vnútri automobilu alebo preprava domácich zvierat, môžu navyše vydávať nepríjemné pachy, čo spôsobuje, že sa vzduch v kabíne vozidla zle dýcha.

OSRAM AirZing Mini - funkcie

Ako funguje AirZing Mini

OSRAM AirZing Mini je veľký asi ako jablko. Elegantné čierne puzdro zaručí, že hladko splynie s interiérom vášho vozidla a bude diskrétnym spoločníkom. Pomocou magnetického adaptéra s klipom možno AirZing Mini ľahko pripevniť na ventilačné lamely vo vozidle. Je napájaný cez USB pripojenie. Pri iba 25 decibeloch pracuje ticho a nepretržite nasáva vzduch z vozidla. Vzduch prechádza filtrom s dioxidom titaničitým, ktorý je ožarovaný diódami vyžarujúcimi UV-A svetlo. Pri tom dokáže odstrániť až 99% * škodlivých vírusov a baktérií v automobile a uvoľniť vyčistený ionizovaný vzduch hornou časťou krytu. Môže tiež odstrániť až 90% * formaldehydu, TVOC (prchavých organických zlúčenín) a pachov.

Dieťa v autosedačke

Pre čistý vzduch v kabíne vášho vozidla

Bez ohľadu na to, či svoje vozidlo používate na súkromné ​​alebo obchodné účely - s OSRAM AirZing Mini proaktívne zabezpečujete lepšiu hygienu vo svojom vozidle a znižujete množstvo vírusov a baktérií vo vzduchu. Celý vzduch vo vozidle je filtrovaný a vyčistený približne za 30 minút. AirZing Mini tiež eliminuje pachy a dym.

Použitie čističa vzduchu sa neobmedzuje iba na vozidlá – je možné ho použiť aj samostatne, pre prevádzku vyžaduje iba USB port (napríklad na kancelárskom stole).

Inštalácia OSRAM AirZing Mini

Jednoduchá manipulácia

Vďaka kompaktnému dizajnu, jednoduchej montáži a ovládaniu cez USB konektor (súčasť dodávky) možno AirZing Mini inštalovať na rôzne miesta vo vozidle. Akonáhle sa rozsvieti modrá dióda v hornej časti zariadenia, začne sa čistiť vzduch. Na rozdiel od čističov vzduchu s HEPA alebo uhlíkovými filtrami netreba filter s dioxidom titaničitým v AirZing Mini vymieňať. Treba ho iba pravidelne čistiť, opláchnuť pod tečúcou vodou a vysušiť. To šetrí peniaze a nepríjemnosti spojené s nákupom nových filtrov. Po vyčistení filtra s dioxidom titaničitým je čistič vzduchu opäť pripravený na použitie.

Rozsah dodávky AirZing Mini

Len čistý vzduch

OSRAM AirZing Mini je šikovné zariadenie na čistenie vzduchu. Na rozdiel od vonných stromčekov alebo podobných osviežovačov vzduchu nie sú pachy iba potláčané, ale okolitý vzduch je účinne vyčistený. Neviditeľné baktérie a vírusy sú ničené a vo vozidle sa už nešíri systém ventilácie. Praktický AirZing Mini tak zaisťuje v aute čistý vzduch - bez stáleho vetrania a bez ohľadu na ročné obdobie.

AirZing Mini je dodávaný s dvojročnou zárukou OSRAM**.

OSRAM AirZing Mini - funkcie

Ako funguje AirZing Mini

Dieťa v autosedačke

Pre čistý vzduch v kabíne vášho vozidla

Inštalácia OSRAM AirZing Mini

Jednoduchá manipulácia

Rozsah dodávky AirZing Mini

Len čistý vzduch

OSRAM AirZing Mini v akcii:

* Overené nezávislými laboratórnymi testami v súlade s GB / T 18801-2015
** Presné podmienky nájdete na našich záručných stránkach

Objavte ďalšie produkty a vybavenie pre automobily: