Automobily
 
LED automobilové osvetlenie pre vaše vozidlo

LED automobilové osvetlenie pre vaše vozidlo

Žiarovky a príslušenstvo pre silný vzhľad

Krásne, štýlovo navrhnuté automobilové LED žiarovky poskytnú vášmu vozidlu nezameniteľný moderný vzhľad. Nápadné svetlo premení vaše vozidlo na skutočný reklamný pútač, pritiahne pohľady celého okolia a zaručí, že vyjadríte svoj štýl bez toho, aby ste povedali čo len slovo.

Príťažlivá sila automobilu a kúzlo LED svetla navzájom ladia.

Ale len správne svetlo dopĺňa dizajn automobilu na jeho maximálny potenciál. Nechajte sa prekvapiť LED výrobkami od spoločnosti OSRAM

Stiahnite si: Sortiment svetiel pre vozidlá – Katalóg 2016/17 (PDF)

Prezrite si: Dizajnové vonkajšie osvetlenie

Či majú schválenie ECE alebo len na použitie v teréne: LED vonkajšie osvetlenie umožní vášmu vozidlu žiariť

Náhradné LED žiarovky

LED retrofity

Náhradné žiarovky LEDriving

Pokiaľ ide o LED retrofity, vzhľad a estetika výrobku sú tiež dôležité. Chladiče výrobkov OSRAM LEDriving sú navrhnuté tak, aby podporovali atraktívny a moderný vzhľad produktu. Vďaka špičkovému dizajnu výrobkov OSRAM LEDriving si vylepšite štýl vášho auta.

Hmlové LED svetlá

Hmlové LED svetlá

Hmlové svetlá LEDriving

Modely v rade hmlových svetiel LEDriving od spoločnosti OSRAM umožňujú prepnutie na nové LED svetlá do hmly ľahšie než kedykoľvek predtým: Hmlové svetlá, dodávané s radom doplnkových montážnych držiakov sa môžu nakonfigurovať tak, aby vyhovovali takmer všetkým typom vozidiel. Všetky hmlové svetlá LEDriving sú vysokovýkonné výrobky: ponúkajú modernú LED technológiu pre viac štýlu, jasné svetlo pre väčší lesk a dlhú životnosť pre väčší výkon.

.

Hmlové LED svetlá
LED vonkajšie osvetlenie ovládané pomocou aplikácií

LEDriving XENARC:
Golf VI Editions

Tri štýly na rozžiarenie vášho životného štýlu

Svetlomety LEDriving XENARC dodávajú vozidlám Golf VI výrazný vzhľad a umožňujú prechod z halogénových svetlometov na xenónové svetlomety s LED dennými svetlami a LED kontrolkami.

Kombinácia týchto dvoch špičkových svetelných technológií vedie k inovatívnym výrobkom s výnimočným dizajnom, ktorý sa dodáva v troch variantoch.

LEDriving XENARC
LED vonkajšie osvetlenie ovládané pomocou aplikácií

Skupina LEDambient CONNECT

Štýlové svetlá ovládané pomocou aplikácií

Upravte si vzhľad vášho vozidla pomocou produktov LEDambient CONNECT. Pomocou technológie Bluetooth sa tieto inovatívne LED produkty dajú jednoducho nainštalovať a spustiť.

Po spárovaní s bezplatnou aplikáciou LEDambient CONNECT môžete synchronizovať vašu hudbu až do 10 systémov LED CONNECT, a budete pulzovať v rovnakom rytme. Alebo si nastavte vlastné predvoľby farieb s mnohými farbami, z ktorých si môžete vybrať a všetky ich ovládať pomocou jedného zariadenia.

Vonkajšie osvetlenie ovládané pomocou aplikácie

Individuálny styling interiéru vozidla pomocou svetla

Moderné svetelné akcenty podľa vašich potrieb

LED dizajnové interiérové osvetlenie

LED osvetlenie interiéru

Náhradné LED žiarovky

S LED retrofitmi dosiahnete úplne nový svetelný efekt pre interiér vášho vozidla. Máte na výber medzi svetelnými zdrojmi s teplotou chromatičnosti od 4 000 do 6 800 Kelvinov - od intenzívnej teplej bielej až po modrastú xenónovú bielu pre moderný dizajn.

Prvá voľba pre všetkých vodičov automobilov, ktorí majú záujem o dizajn a tuning!

LED retrofity
LED dizajnové interiérové osvetlenie

LED osvetlenie interiéru

LED štýlové svetlá

LED osvetlenie v automobiloch je osviežujúce, atraktívne a príjemné, a navyše má pôsobivý moderný nádych.

Svetlo individuálne prispôsobené vám ako vodičovi vozidla. Pridajte špeciálny dotyk svetelnými prúžkami ovládanými aplikáciou zo skupiny LEDambient CONNECT: vďaka LED si môže každý vytvoriť osobnú atmosféru osvetlenia vo svojom vlastnom aute.

LED štýlové svetlá

LED príslušenstvo pre každú situáciu:
LED servisné svietidlá, svetlá na čítanie a bezpečnostné svetlá

Mobilní pomocníci so silným svetlom

LED príslušenstvo

LED príslušenstvo

Príslušenstvo pre automobily: Praktické osvetlenie

LED príslušenstvo od spoločnosti OSRAM je rad zaujímavých výrobkov, ktoré majú zapôsobiť. Tieto veľmi praktické, mobilné a energeticky úsporné žiarovky sú založené na robustnej LED technológii vylepšenej šikovným, ergonomickým - a dokonca aj elegantným dizajnom na profesionálne aj súkromné použitie. LED svietidlá na čítanie umožňujú, že cesty v osobných vozidlách sú príjemnejšie, zatiaľ čo LED výstražné kontrolky zvyšujú bezpečnosť a dokážu byť veľmi užitočné ako pomocné osvetlenie pri bežných úlohách.

LED príslušenstvo
Rôzne automobily s rôznymi svetlometmi

Čo vám najviac vyhovuje?

Ešte viac svetla na ulici, štýlový vzhľad alebo menej častá výmena žiaroviek

Automobilové žiarovky od spoločnosti OSRAM spĺňajú mnohé požiadavky. Čo potrebujete mať v automobilovom svetle? Zistite, čo je správne pre vás a pre vaše vozidlo.

Zistite

Servis

Horúca linka pre automobilové LED svetlá (EN/DE)
Pondelok - piatok od 9:00 do 16:00
(CET)